گروه: بهمئی خبر: 81931 / تاریخ انتشار : 1395/10/15 ساعت : 09:21

تعطیلی تنها استخر شنای بهمئی بعد از 7 ماه بازگشایی

تنها استخر شنای شهرستان بهمئی که بیش از 2 و نیم سال تعطیل بود، به دلیل پرداخت نشدن گاز بها بعد از 7ماه بازگشایی دوباره تعطیل شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛تنها استخر شنای شهرستان بهمئی که بیش از 2 و نیم سال تعطیل بود، سرانجام با تلاش و پیگیری مسئولان شهرستان در هفته پایانی خرداد ماه 95 و گرم ترین روزهای سال بازگشایی شد.

 

با استناد به اظهارات اکبری، مدیر سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان، استخر شنای شهر لیکک به خاطر بدهی های میلیونی برق، آب و گاز و مشکلات فنی موتورخانه تعطیل شده بود که با پیگیری و تعامل با مسئولان شهرستان این مشکلات رفع شد.

 

اکنون بعد از گذشت 7 ماه از بازگشایی تنها استخر شنای شهرستان بهمئی، این مرکز تفریحی- ورزشی برای بار دوم تعطیل شد.

 

با تلاش خبرنگار آوای ماغر مشخص شد که  بدهی 15 میلیون تومانی به اداره گاز شهرستان و قطع انشعاب گاز این مجموعه، علت تعطیلی استخر شهر لیکک می باشد.

 

نورالله چمبر، مسئول استخر شنای شهر لیکک به خبرنگار ما گفت: قبوض مربوط به عملکرد استخر شهرستان از زمان بنده تاکنون به موقع پرداخت شد و این بدهی مربوط به مستاجر قبل می باشد.

 

بنا به گفته کارشناسان، استخر شنای بهمئی یکی از استخرهای استاندارد با فناوری های روز کشور می باشد که انتظار می رود مسئولان با رفع کامل مشکلات این استخر و بازگشایی مجدد آن، مردم را از این خدمت که هم جنبه تفریحی  و هم جنبه سلامت دارد محروم نکنند.

 

لازم به توضیح است که استخر شنای سرپوشیده شهرستان بهمئی از مصوبات دولت نهم بود که با اعتباری بیش از 40میلیارد ریال در مجموعه تربیت بدنی شهر لیکک به بهره برداری رسید.

 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.