گروه: بویر احمد خبر: 81892 / تاریخ انتشار : 1395/10/14 ساعت : 11:32

تجلیل از معلم ایثارگر بویراحمدی +تصاویر

معلم ایثارگر بویراحمدی گفت: عشق و علاقه به حرفه معلمی نشاط و وابستگی دانش آموزان و حس مسئولیتم باعث شد در سخت ترین شرایط در کلاس درس بمانم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در این دیدار مدیرکل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: معلمی فرصت تجلی عشق، تعهد و برترین جلوه یعنی آموختن به همنوع و در نتیجه ساختن انسان است.

 

زارع پور گفت: همکار متعهد و وظیفه شناس ما آقای بهزاد خردمندرو  در حوزه آموزش ابتدایی وظیفه معلمی خود را با وجود بیماری با احساس مسئولیت به نحو مطلوب انجام داد.

وی گفت: این معلم وظیفه شناس حدود چهار ماه قبل از عمل جراحی و حدود یک ماه بعد از آن با وجود دیسک کمر وعدم توانایی سرپا ایستادن با استفاده از یک تخت تدریس در پایه سوم ابتدایی مدرسه 17شهریور یاسوج را ادامه داد.

 

مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت:علاقه شدید و وابستگی جالب دانش آموزان به این معلم وعلاقه اش به انجام وظیفه الگویی از جلوه های زیبا معلمی است.

بهزاد خردمندرو معلمی که با وجود بیماری در ناحیه کمر در کلاس درس حضور یافت نیز گفت: عشق و علاقه به حرفه معلمی نشاط و وابستگی دانش آموزان و حس مسئولیتم باعث شد در سخت ترین شرایط در کلاس درس بمانم.

 

وی گفت: توجه ویژه مسئولان آموزش و پرورش و سرکشی از اینجانب بزرگترین قدرشناسی برای من و خانواده ام است.

 

 

منبع: چهارفصل

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.