گروه: لنده خبر: 81890 / تاریخ انتشار : 1395/10/14 ساعت : 11:23
به منظور تسهیل در خرید مردم صورت گرفت:

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای زمستانی در لنده

رئیس اتاق اصناف شهرستان لنده خرید آسان را یکی از مهمترین فرصت های فراروی مردم در برپایی نمایشگاه عنوان کرد وگفت: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای زمستانه با حضور شرکت های مختلف فرصتی مغتنم برای اقتصادخانوارها است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، خسروارشادی رئیس اتاق اصناف شهرستان لنده در حاشیه افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای زمستانی این شهرستان ضمن تاکید برحمایت از کالای ایرانی گفت: یکی از راه های مقابله با تحریم های دشمن حمایت و خرید کالای ایرانی است تا علاوه حمایت از تولید اقتصاد نیز اقتصادی فراگیر و ملی شود.

وی افزود: برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در شهرستان ها فرصتی برای عرضه محصولات با کیفیت ایرانی است که می تواند باعث حمایت از کالای ایرانی و اشتغالزایی هرچه بهتر جوانان شود.

رئیس اتاق اصناف شهرستان لنده تصریح کرد:به منظوراجرای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری و به منظور حمایت از تولیدات ملی، نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای زمستانی با حضور بیش از 85غرفه در ورودی شهرلنده برپا است.

وی تاکیدکرد: این نمایشگاه با همکاری اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان های کهگیلویه ولنده و اتاق اصناف شهرستان لنده و با همکاری شرکت نمایشگاهی قشقایی از 10تا40درصد تخفیف در حال  برگزاری است.

ارشادی اظهارکرد:این نمایشگاه به مدت 10 روز کاری از تاریخ 10دی ماه تا تاریخ 20دی ماه سال جاری از ساعت8صبح تا ساعت22شب در محل پارک ورودی شهرلنده جهت بازدید علاقه مندان در حال فعالیت می باشد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/4120

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.