گروه: اخبار استان خبر: 81884 / تاریخ انتشار : 1395/10/14 ساعت : 10:43

تجلیل از اساتید رشته روابط عمومی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد +تصاویر

نشست گرم و صمیمانه هم اندیشی اساتید و دانشجویان رشته روابط عمومی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور محمد سبحانی، رئیس جهاددانشگاهی استان در سالن جلسات جهاددانشگاهی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد سبحانی، رئیس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد بر مساله «علم و قلم»، جایگاه قلم و پاس داشت آن اشاره کرد.

وی با اشاره به کاربردی کردن دانش و توسعه کارآفرینی و آموزش مهارتهای کسب و کار گفت: بستر مناسب برای کاربردی کردن علم و تبدیل علم به ثروت در استان مناسب نیست.

در ابتدای این نشست سید باقر قادری به نمایندگی از دانشجویان و انجمن علمی روابط عمومی مهمترین هدف این جلسه را برقراری یک تعامل مثبت بین اساتید و دانشجویان و فراهم کردن فرصتی بدون تهدید و نگرانی برای گفت و شنود بین استاد و دانشجویان به منظور دستیابی به درک و تفاهم مشترک بر روی مسایل و چالشهای آموزشی دانشگاه و دستیابی به راهکارهای اثربخش در این خصوص و بررسی شیوه های جلب مشارکت اساتید و دانشجویان در امور آموزشی و پژوهشی عنوان کرد.

در ادامه این نشست، نمایندگان دانشجویان و اساتید مسایل، مشکلات آموزشی را بیان کردند و مهندس وحید فروغی-رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی و مدیرگروه رشته روابط عمومی ضمن پاسخگویی به سوالات و مسایل مطرح شده توسط دانشجویان، انتظارات اساتید از دانشجویان و انتظارات دانشجویان از اساتید را تشریح و ابراز امیدواری کردند که دستور جلسه آینده هم اندیشی با پیگیری مسائل مطرح شده در این جلسه آغاز به کار کند.

 در پایان این نشست با اهداء جوایز و لوح تقدیر از اساتید رشته روابط عمومی تجلیل شد.

 
منبع:بویرخبر
انتهای پیام/ر

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.