گروه: گچساران خبر: 81870 / تاریخ انتشار : 1395/10/13 ساعت : 20:04

دلایل استعفای شهردارگچساران مشخص شد

شهردار گچساران در یادداشتی نوشت:تمامی تلاش‌ها و اقداماتی که توسط اینجانب در ۴۰ ماه مدیریت در شهرداری انجام پذیرفته در راستای تسهیل در خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان گچساران و عدم دخالت دیدگاه‌ها و سلائق شخصی، سیاسی و قومیتی در مدیریت شهری و اجرایی بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،اردلان زینل‌زاده شهردار گچساران در یادداشتی خطاب به اصحاب رسانه این شهرستان نوشت:ضمن تشکر از خدمات خبرنگاران و سایت‌های خبری به استحضار می‌رساند تمامی تلاش‌ها و اقداماتی که توسط اینجانب در ۴۰ ماه مدیریت در شهرداری انجام پذیرفته در راستای تسهیل در خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان گچساران و عدم دخالت دیدگاه‌ها و سلائق شخصی، سیاسی و قومیتی در مدیریت شهری و اجرایی بوده است.

استعفای اخیر اینجانب نیز به جز دلایل شخصی و تغییر و ایجاد زمینه تسهیل بیشتر در خدمت‌رسانی هدف دیگری ندارد. شاید برون رفت اینجانب تلنگری باشد به مجموعه عوامل موثر بر مدیریت شهری از پایتخت میهن اسلامی تا شهرستان و سرآغازی جهت خروج از رکود و پرداخت‌های پرسنلی باشد.

خواهش بنده از اصحاب رسانه، عدم ایجاد تشویش افکار عمومی و ترسیم خط و ربط‌های واهی سیاسی و کاذب در این خصوص است؛ باشد تا اعضای محترم شورای اسلامی در فضایی مناسب نسبت به اخذ تصمیم مقتضی و ارائه راه حل مسائل اهتمام ورزند.

در پایان از مجموعه عوامل موثر اعم از شورای اسلامی شهر، نماینده مردم گچساران و باشت، استاندار محترم، فرماندار محترم و دستگاه‌های اجرایی و خصوصا پرسنل خدوم شهرداری کمال تشکر را دارم.

 پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب

انتهای پیام/م/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.