گروه: کهکیلویه خبر: 81849 / تاریخ انتشار : 1395/10/13 ساعت : 11:50

45میلیاردتومان هزینه فاز سوم پروژه گازرسانی دیشموک و چاروسا +تصاویر

فرماندار کهگیلویه اظهار کرد: عملیات فاز سوم گازرسانی دیشموک و چاروسا به متراژ 358 کیلومتر با اعتبار 45 میلیارد تومان می باشد که مقدار 58 کیلومتر آن عملیات لوله گذاری و 300 کیلومتر هم شبکه داخلی می باشد که در فاصله زمانی تعیین شده انجام می گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرماندار شهرستان کهگیلویه به همراه مهندس لشکری رئیس شرکت گاز شهرستان ازپروژه گازرسانی منطقه چاروسا و دیشموک بازدید بعمل آوردند.

 علی پوزش در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران گفت، گفت: طبق هماهنگیها و کارشناسیهای صورت گرفته عملیات گاز رسانی این پروژه عظیم طی سه فاز به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: فاز اول این پروژه به متراژ 8600 متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 400 هزار تومان می باشد که با تحقیقات و بررسی که در بازدید اولیه صورت گرفته با همت و تلاش پیمانکار مربوطه مقدار پنج هزار و 430  متر آن لوله گذاری انجام گرفته است.

فرماندار کهگیلویه گفت: عملیات اجرایی فاز دوم نیز شش هزار و 600 متر می باشد که مبلغ یک میلیارد و 100 هزار تومان برای آن در نظر گرفته شده است.

 

فرماندار کهگیلویه اظهار کرد: عملیات فاز سوم گازرسانی دیشموک و چاروسا به متراژ 358 کیلومتر با اعتبار 45  میلیارد تومان می باشد که مقدار 58 کیلومتر آن عملیات لوله گذاری و 300 کیلومتر هم شبکه داخلی می باشد که در فاصله زمانی تعیین شده انجام می گیرد..

فرماندار کهگیلویه با توجه به موانع و محدودیتهای موجود در جهت ادامه عملیات گازرسانی به مناطق دیشموک و چاروسا بر تسریع در عملیات لوله گذاری مسیر ترسیم شده تاکید کرد و گفت : با اجرای کامل پروژه گازرسانی به این بخشها جمعیتی بالغ بر 48 هزار نفر از نعمت گاز برخوردار می شوند .

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.