گروه: کهکیلویه خبر: 81847 / تاریخ انتشار : 1395/10/13 ساعت : 11:45
به همت حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی(ع) دیشموک برگزار شد:

مسابقات قهرمانی والیبال گرامیداشت 9 دی بسیج دیشموک+تصاویر

نوجوانان و جوانان پُرشور و با استعداد محله دولت آباد"فیالی در قالب تیم پایگاه مرکزی بسیج با شایستگی قهرمانی مسابقات والیبال گرامیداشت حماسه 9 دی حوزه مقاومت بسیج دیشموک شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نوجوانان و جوانان پُرشور و با استعداد محله دولت آباد"فیالی در قالب تیم پایگاه مرکزی بسیج با شایستگی قهرمانی مسابقات والیبال گرامیداشت حماسه 9 دی حوزه مقاومت بسیج دیشموک شدند.

 

ستوان دوم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک اظهار کرد: تیم های والیبال شهید ارغنده، شهید پرواز، شهید رفتاری، حلقه‌های صالحین، کلانتری، پایگاه مرکزی، و یک تیم به نام استقلال از قلعه رئیسی حضور داشتند.

 

وی با بیان اینکه، این مسابقات  با هدف گرامیداشت حماسه 9 دی انجام شد، افزود: ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ایجاد محیطی شاد و صمیمی در محیطی سالم از دیگر اهداف مهم برگزاری این دوره از مسابقات بوده است.

 

معززی گفت: در پایان این مسابقات که با شرکت هفت تیم و بصورت دوره برگزار شد، تیم پایگاه مرکزی بسیج دیشموک توانست از 6بازی انجام شده خود، 15 امتیاز کسب و قهرمان این دوره از مسابقات شود.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک بیان کرد: تیم های  حلقه های صالحین دیشموک و استقلال چاروسا به ترتیب با کسب 13 و 12 امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

معززی گفت: در پایان از برترین های فنی، اخلاق و تیم های قهرمان و نایب قهرمان با اهداء لوح سپاس و همچنین تقدیم جوایز، تجلیل بعمل امد.

 

وی گفت: از مهدی علیاری از چاروسا، شاهرخ ارگونی و مصطفی سلیمی راد از دیشموک به ترتیب به عنوان بازیکن های اخلاق، پدیده مسابقات و بازیکن فنی تجلیل شد.

 

لام به ذکر است که تیم های پایگاه مرکزی" دولت آباد"(فیالی) و استقلال چاروسا در بازی آخر این دوره از مسابقات که نقش بازی فینال را داشت به مصاف هم رفتند، در صورتی که استقلال چاروسا دو ست اول را با نتایج 25 -18 و 25-20 پیروز شد ولی تیم پایگاه مرکزی دیشموک به خود امده و با ارائه بازی مهیج و پرنشاط در سایه اجرای برنامه ای تاکتیکی، در ست های سوم و چهارم به خوبی با نتایج 25-16 و 25- 13 حریف خود پشت سر بگذارد و در ست پنجم با بازی زیبای خود 15 بر 13 استقلال چاروسا را مغلوب کرده و قهرمانی را کسب کرد.

عکس: وحید اهنگ

dsc07539

 

انتهای پیام/4120
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.