گروه: کهکیلویه خبر: 81791 / تاریخ انتشار : 1395/10/12 ساعت : 09:10
رییس اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه:

پر شدن دو حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان کهگیلویه+عکس

رییس اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه گفت: با حضور کارشناسان اداره منابع آب شهرستان و به دستور قضایی، دو حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان کهگیلویه، پر و مسلوب المنفعه شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  دمساز رییس اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و اجرایی شدن طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و با دستور قضایی و حضور کارشناسان اداره منابع آب شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده، دو حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان کهگیلویه، پر و مسلوب المنفعه شد.

 

افزود: یکی از این چاهها کشاورزی و دیگری صنعتی بود که با دستور قضایی و حضور کارشناسان این اداره، پر و مسلوب المنفعه شدند.

وی  تصریح کرد: خوشبختانه، مردم عزیز منطقه، وضعیت کم بارشی های اخیر و مشکلات بوجود آمده بخاطر آن را بیشتر و بهتر از قبل درک کرده و همراهی مناسبی را در اجرای این طرح نشان داده ند.

 

دمساز اذعان کرد: امیدواریم آن عده قلیلی که نسبت به انجام تخلف در بخش آب، شرایط را در نظر نمی گیرند و به نسل آینده آسیب می رسانند، به این آگاهی برسند که با همکاری و همراهی با مدیران ادارت منابع آب شهرستانها، می توانند گام موثری در خدمت به نسل آینده بردارند و تنها راه نیز مشارکت در حفظ و صیانت از منابع آبی است.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.