گروه: اخبار استان خبر: 81787 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 23:42
برای نخستین بار در کهگیلویه و بویراحمد/

فیلم مستند متفاوت از انتخابات در بویراحمد و دنا + (دانلود)

مستند سیاسی "جمهوریت در جمعه بازار" با هدف آسیب‌شناسی انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی تولید شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،مستند سیاسی "جمهوریت در جمعه بازار" با هدف آسیب‌شناسی انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی تولید شده است.

این مستند ۶۵ دقیقه‌ای به کارگردانی سحر دانشور و حمیده هدایتخواه تولید شده است که به بررسی محورهایی همچون طایفه گرایی، فقر فرهنگی و اجتماعی و خرید و فروش رای در انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد می‌پردازد.

رمزگشایی از اعتراضات مردم بویراحمد پس از اعلام نتایج انتخابات و بررسی ابعاد این اعتراضات در مقایسه با فتنه ۸۸ محور دیگر این فیلم است.

این فیلم یک راوی دارد، و فیلمبرداری این مستند قبل از برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز و با اعلام نتایج انتخابات در یاسوج پایان یافته است.

در این فیلم مستند از برخی نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بویراحمد،کسانی که رای خرید و فروش می کردند، اعضای ناظر شورای نگهبان و افرادی که به نوعی در جریان انتخابات مسئولیتی برعهده داشتند مصاحبه گرفته شده است. 

این فیلم مستند در بخش فتنه ۸۸ هفتمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار شرکت داده شدو به همراه مستند «من سیلاب و کلوار هستم» با موضوع حقوق های نجومی از سید مسعود پرهیزگاری موفق به راه یابی به مرحله مسابقه این جشنواره شدند.

 

تیزر فیلم مستند " جمهوریت در جمعه بازار" را در زیر مشاهده کنید+ (دانلود)

 

 

انتهای پیام/200
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
دنا
1395/10/12 - 14:56
چه معنی داره بعد از ۹ ماه دوباره بیای بحث انتخابات کنی به درد واقعی مردم برسید
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.