گروه: چرام خبر: 81783 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 23:19
واکنش رئیس شورای شهر سرفاریاب به سخنان بخشدار این شهر/

نرسیدن شبنم بارش اعتبارات حوزه بهداشت و درمان به شهر سرفاریاب

رئیس شورای شهر سرفاریاب طی یادداشتی به سخنان بخشدار مرکزی این شهر واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس شورای شهر سرفاریاب طی یادداشت ارسالی به پایگاه خبری تحلیلی چرام  به سخنان بخشدار سرفاریاب واکنش نشان داد.

 در عرایض بنده در روز جمعه 95/10/10 در حضور استاندار محبوب و همراهان محترم  ایشان در بازدید وملاقات مردمی سرفاریاب، عبارت"نرسیدن شبنم بارش اعتبارات حوزه بهداشت و درمان به شهر سرفاریاب" در برخی خبرگزاریها و سایتها درج گردیده که بخشدار محترم  نسبت به عبارت فوق  واکنشی در برخی سایتهای خبری اعلام داشته اند-لازم می دانم  در این خصوص یادداشتی را به شرح ذیل خدمت مخاطبان عزیز ارائه کنم. 

در این یادداشت بدون تغییرات آمده است:

بسم الله الرحمن االرحیم
تمثیل بکار رفته توسط اینجانب از دوجهت خاص بود- جهت اول خاص بودن آن روشن و مشخص است که منظور شهر سرفاریاب بود که بعنوان نماینده شورای اسلامی شهر وظیفه بیان نیازمندیها ومشکلات آن را داشتم و نه بخش سرفاریاب - جهت دوم خاص بودن آن در ادامه همان عبارت و با قید وعده محقق نشدن چندین ساله ساخت بیمارستان /مرکز بستر درمانی شهر سرفاریاب علیرغم اهداء زمین مورد نیاز آن توسط مردم مشخص می شود که تاکنون هیچ اقدام عملی و اجرایی در این خصوص در این شهر صورت نگرفته است . انتظار ما  برداشت صحیح، دقیق و  صادقانه بود.- مضافا اینکه عنوان شدن مطلب ذکر شده از طرف اینجانب با توجه به توضیحات فوق (خاص بودن جغرافیا و موضوع مورد نظر) به هیچ وجه نفی و انکار کننده دیگر تلاش ها و خدمات دانشگاه علوم پزشکی استان نبوده بلکه بنوعی  دفاع از عملکرد شفاف و بدون تعصب آقایان دکتر چمن و مهندس غفاری که خود  فرزندان این دیار  (سرفاریاب) هستند و در راس مدیریت بهداشت و درمان استان قرار دارند ، می باشد. 
جا دارد اینجا نیاز و محرومیت مردم و بویژه جوانان شهر سرفاریاب از امکانات و تجهیزات ورزشی را عنوان کنم که توجه و اقدام جدی مسئولین مربوطه را می طلبد.  ضمن آرزوی موفقیت برای استاندار محبوب و محجوب جناب دکتر خادمی و مجموعه مدیران استانی ،شهرستانی ونیز مسئولان محلی بخش، امیدواریم سفر اخیر ایشان به سرفاریاب مایه خیر و باعث رفع نیازمندیهای مردم فهیم ،صبور و غیور شهر وبخش سرفاریاب گردد. ان شاءاله 
        سید رضا طاعتی
       رئیس شورای اسلامی
        شهر سرفاریاب

 

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/ک/200

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.