گروه: دنا خبر: 81777 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 20:39

دیدار فرماندار و مسئولان شهرستان دنا بااهالی روستای توتنده +تصاویر

فرماندار و مسئولان شهرستان دنا با هدف دیدار چهره به چهره و بررسی درخوستها و مشکلات مردم روستای توتنده راهی این روستا از توابع بخش مرکزی شهرستان دنا شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شب گذشته عباس بهشتی روی فرماندار شهرستان دنا به همراه جمعی از مسئولان دستگاههای اداری شهرستان دنا با هدف دیدار چهره به چهره و شنیدن مشکلات و درخواستهای مردم روستای توتنده راهی این روستا شد.

 

در این دیدار که با سرکشی از خانواده شهید داستار شروع شد فرماندار دنا به لزوم نظارت و راهنمایی خانواده شهدا بر عملکرد مسئولان تاکید کرد.وی با اشاره به اینکه خانواده شهدا باید بدانند شهدای والا مقامشان تنها متعلق به خودشان نیست گفت:خانواده شهدا دین سنگینی نسبت به مسئولان و صاحب منصبان دارند.

 

فرماندار دنا در این دیدار کمک و همراهی خانواده شهدا برای رفع مشکلات در مسیر خدمت رسانی به مردم را از خانواده شهدا خواستار و تاکید کرد:خانواده معظم شهدا در هر جایی که صلاح ببینند باید به مسئولان تذکر بدهند تا خدای ناکرده از مسیر خدمت رسانی خارج نشوند.

 

بهشتی روی پس از دیدار با خانواده شهید داستار به همراه مسئولان شهرستان در جمع مردم توتنده در مسجد این روستا حضور یافت ،در این نشست که به گفته اهالی این روستا اولین نشست جمعی مسئولان دنا با مردم روستا بود یکی از اهالی به مطالبات مردم در زمینه های مختلف عمرانی ،آموزشی و خدماتی پرداخت.

 
انتهای پیام/200
تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.