گروه: اخبار استان خبر: 81761 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 13:24

کاندیدای شورای شهر یاسوج اعلام حضور کرد

ایشان که سه سال متوالی عنوان مدیر نمونه جشنواره شهید رجائی را به خود اختصاص داده است ، و سالها مسئولیت طرح اشتغال جوانان استان و شهرستان را به عهده داشته است ،

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسحاج سید رضا آذرگون که سابقه هفت سال مدیریت کم نظیری را در کارنامه خود دارد با سابقه ی دوران مدیریتی پس از انقلاب در استان است که پا به عرصه رقابت شورای شهر یاسوج می گذارد.

وی که سه سال متوالی عنوان مدیر نمونه جشنواره شهید رجائی را به خود اختصاص داده است ، و سالها مسئولیت طرح اشتغال جوانان استان و شهرستان را به عهده داشته برای شورای شهر یاسوج اعلام حضور است .

آذرگون در سن 14 سالگی همراه با سایر اعضای خانواده خود حضور فعال در دفاع از وطن و میهن خود داشته اند به طوری که خود دارای سیزده ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه جنگ بوده و خانواده دو شهید و دو جانباز و شش ایثارگر می باشد .

 حاج سید رضا آذرگون در سال 1377 در حالی که چهار سال بیشتر سابقه کاری نداشت به عنوان مدیر شهرستانی انتخاب شد و با وجود جوان بودن بیشترین زمان مدیریت را به خود اختصاص داد و در اوج جوانی در سالهای متوالی به عنوان مدیر نمونه حائز مقام برتر شد و حالا پس از 23 سال سابقه ی کاری و مدیریتی به عنوان کاندیدای شورای شهر معرفی شده است.

تالیف کتاب گرانقدر سپیده دم ظهور ، پژوهش ده ساله در زمینه ی مهدویت ، کسب مقام برتر مولف جشنواره بین المللی آخرین منجی در بین شانزده هزار اثر جهانی ، انتخاب به عنوان نخبه استانی ، تهیه و تدوین دهها طرح در زمینه امور اجرائی شهرستان و استان ، اخذ حدود پنجاه لوح تقدیر از مقامات بین المللی ، کشوری ، استانی و شهرستانی ، حل مشکلات عدیده ی ملکی مردم در شهرستان بویراحمد و کل استان ، انجام امور پروژه اشتغال جوانان در سطح استان در طی سنوات گذشته ، انتخاب به عنوان بازرس ویژه ارتقاء سلامت نظام اداری با امضاء رئیس سازمان جنگلها و مراتع کشور و سازمان جهاد کشاورزی و بیش از ده مسئولیت حساس دیگر در ضمن مسئولیتهای اصلی وی است.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
سید نعمت الله آذرگون
1395/10/11 - 22:31
انشاءالله در این دور از انتخابات شورای شهر افرادی دلسوز ، آگاه به مسائل شهر ، با سابقه به شورای شهر ورود پیدا کرده تا شهری در خور شهروندان این شهر زیبا داشته باشیم. انشاءالله
rateup 1
 ratedown 0
محمدرضا موسوی
1395/10/12 - 21:56
آرزوی موفقیت دارم.
rateup 1
 ratedown 0
خ قاسمی
1395/11/16 - 10:40
در پناه حق موفق و مؤید باشید . انشاءالله
rateup 0
 ratedown 0
الله رضا مصطفایی
1396/2/30 - 00:06
حاج سید رضا آذر گون انشاالله موفق باشید
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.