گروه: کهکیلویه خبر: 81750 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 10:02

تنبیه بی شرمانه معلم و تاول های کف دست دانش آموز چاروسایی +تصاویر

معلم چاروسایی با داغ کردن خط کش بر روی آتش بخاری نفتی مدرسه دست دانش‌آموز کلاس اول را سوزاند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معلم چاروسایی با داغ کردن خط کش بر روی آتش بخاری نفتی مدرسه ضمن تنبیه‌بدنی دانش‌آموز کلاس اول، دست او را سوزاند.
نیما اکرمی دانش‌آموز کلاس اول ابتدایی ساکن روستای شوتاور که شغل پدر او کارگری است، در این خصوص گفت: به خاطر بد نوشتن مشق‌هایم و ندانستن یک کلمه معلم مرا تنبیه کرد.
وی با بیان اینکه معلم تمام دانش‌آموزان را کتک زده و تنبیه کرده بود، افزود: معلممان تمام همکلاسی‌هایم را کتک زد و بعد نوبت به من که رسید ابتدا کتک زد و بعد با گذاشتن خط کش آهنی بر روی بخاری نفتی آن را بر روی دستم گذاشت و می‌گفت نباید خط کش را برداری تا مدت ۳ الی ۴ دقیقه بر روی دستم نگه داشتم.
این دانش‌آموز گفت: هر چه به او التماس کردم که خط کش را بردارم ولی نگذاشت و هم اکنون دستم سوخته است و توانایی برداشتن جسمی را ندارم.
مادر نیما اکرمی هم در این خصوص عنوان کرد: همیشه فرزندم به خانه که می‌آمد می‌گفت که معلم در مدرسه دانش‌آموزان را کتک می‌زند تا اینکه یکی از روزهایی که از مدرسه آمد با دست سوخته وارد خانه شد که وقتی از او سوال کردیم گفت معلم با خط کش او را سوزانده است.
وی اضافه کرد: از آموزش و پرورش می‌خواهیم با این معلم سنگدل برخورد جدی کند.
گفتنی است، روستای شوتاور در ۷کیلومتر شهر قلعه رئیسی از توابع استان کهگیلویه وبویراحمد قرار دارد.

۱۳۹۵۱۰۱۰۰۰۰۶۲۷_photol

 

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
بی نام
1395/10/11 - 11:48
ایشان معلم نیست . دیوانه است . بدرد چپونی هم نمخورد
rateup 1
 ratedown 0
سید
1395/10/11 - 11:57
بنظرم این معلم انسان نیست یه حیوان وحشیه که معلوم نیست چه عقده ای داشته که سر این دانش آموز خالی کرده خییییییییلی بیشرفی... منتظر برخورد آموزش و پروش با این آدم حیوان صفت هستیم...
rateup 0
 ratedown 0
یاسین
1395/10/11 - 12:50
اف بر این معلم .حداقل جرم برای معلم اخراج
rateup 0
 ratedown 0
من
1395/10/13 - 16:29
باسلام خواهشن زودقضاوت نکنیدشایداین یک توطعه باشه واین ماجرااینجورکه رسانه ی شدنیست پس مراقب قضاوتهایتان باشیدوتنهاقاضی خداست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.