گروه: بهمئی خبر: 81746 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 09:46
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی خبر داد:

بهره برداری ازباند دوم جاده لیکک به بهبهان در هفته دولت سال آینده/جزئیات کامل پروژه+تصویر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی با بیان مشخصات فنی پروژه باند دوم جاده لیکک به بهبهان، زمان بهره برداری از این پروژه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی مشخصات فنی پروژه باند دوم جاده لیکک به بهبهان، میزان اعتبار و زمان بهره برداری از آن  را اعلام کرد.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر مشخصات فنی و جزئیات کامل پروژه بهسازی باند دوم سه راهی بهبهان - لیکک و ماغر را تشریح کرد.

 

علی خوبی نژادیان تصریح کرد: طول اصلی مسیر مورد نظر جهت انجام عملیات بهسازی 10کیلومتر بود که 5 کیلومتر آن به عنوان باند اول به بهره برداری رسید و مابقی محور جهت بهسازی به طول 5 کیلومتر می باشد.

 

وی با بیان اینکه کارفرمای پروژه  اداره راه و شهرسازی می باشد، افزود: این پروژه با اعتباری حدود 9/5 میلیارد تومان قرار است توسط شرکت یاوران لوداب با نظارت مدیریت ساخت و توسعه راههای استان حداکثر به مدت 18 ماه  به بهره برداری برسد که طبق قول مساعد پیمانکار این پروژه به احتمال قوی تا خرداد ماه سال 96آماده تحویل باشد تا بتوانیم در هفته دولت آن را افتتاح کنیم.

 

خوبی نژادیان تاریخ ابلاغ قرارداد را هشتم مهرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: عرض تمام شده آسفالت مسیر حدود 11/3 متر و حجم کل خاکبرداری پروژه حدود 200 هزار متر می باشد.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی  در پایان گفت: در مجموع تعداد 20 عدد پل جهت احداث در مسیر این پروژه وجود دارد که با راه اندازی و بهره برداری از آن از تصادفات جاده ای مسیر لیکک به بهبهان به میزان زیادی کاسته می شود.

 

 

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.