گروه: چرام خبر: 81738 / تاریخ انتشار : 1395/10/11 ساعت : 09:36

واکنش بخشدار سرفاریاب به اظهارات شهروند سرفاریابی

در پی درج خبری در سایت خبری چرام مبنی بر (انتقاد شهروند سرفاریابی به مدیران در جلوی استاندار کهگیلویه وبویراحمد )غلام حسین آتش سودا بخشدار سرفاریاب با ارسال یادداشتی به این پایگاه واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه تعدادی از مدیران کل به شهرستان چرام رفت تا از نزدیک به بررسی مشکلات این شهرستان بپردازد. 

 

سید موسی خادمی به همراهی برخی مدیران آغاز سفر خود را در بخش سرفاریاب پیگیری  و با مردم سرفاریاب دیدار کرد.

 

در این دیدار یکی از شهروندان سرفاریاب به نقد مدیران آبفای شهرستانی و استانی پرداخت.

 

این انتقاد باعث شد که بخشدار سرفاریاب طی ارسال یادداشتی واکنش نشان دهد.

در این یادداشت آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز بخش سرفاریاب ، میزبان استاندار محترم و برخی مدیران کل بود که در این دیدار دکتر خادمی و همراهان ضمن سرکشی از پروژه های بخش ، دیداری مردمی جهت بررسی مشکلات را داشتند که در این زمینه از وی و همراهان کمال تقدیر را دارم.
اما در خلال دیدار مردمی یکی از شهروندان نکاتی را به عنوان  مشکلات بیان کردند که لازم است توضیحاتی داده شود.
 به نظر می رسد این شهروند گرامی ، از روی بی اطلاعی و نا آگاهی خدمات خوب دانشگاه علوم پزشکی را زیر سوال برده است چرا که طی دو سال اخیر که به عنوان بخشدار سرفاریاب در این منطقه خدمت کرده ام ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان چرام ، نهایت تلاش را در سرفاریاب داشته اند و طی این دو سال ، خدمات خوبی از جمله : اختصاص چهار دستگاه آمبولانس به مراکز بهداشتی درمانی و اورژانس سرفاریاب ، احداث دو باب خانه بهداشت در سادات و سرفاریاب ، استقرار اورژانس در مسیر سرفاریاب به سادات ، احداث ساختمان اورژانس بین جاده ای ، تجهیز مراکز درمانی و خانه بهداشت های بخش به امکانات لازم و کافی و نیز نیروی انسانی ، تصویب و تامین اعتبار درمانگاه یا همان مرکز جامع سلامت سرفاریاب که مناقصه آن برگزار و دهه فجر کلنگ زنی خواهد شد و .... ارائه داده اند .
موارد یاد شده ،خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشکی استان در این بخش بوده که باعث شده مردم بوضوح طرح تحول سلامت را لمس نمایند.
لذا ضمن احترام به شهروندان در جهت انعکاس مشکلات خود به مسئولین ، لازم می دانم نهایت تقدیر و تشکر را از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان و شبکه بهداشت و درمان چرام ، به جهت ارائه چنین خدماتی را داشته باشم و از خداوند توفیق روز افزون همه ی خدمتگذاران به مردم شریف را داشته باشم.
با تشکر
غلامحسین آتش سودا 
بخشدار سرفاریاب

 

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.