گروه: اخبار استان خبر: 81730 / تاریخ انتشار : 1395/10/10 ساعت : 18:21

دیدار نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید فتنه + تصاویر

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به‌همراه برخی از مسئولان استانی با خانواده شهید «ناصر امیر‌نژاد» از شهدای فتنه ۸۸ دیدار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی به‌همراه مهدوی رئیس بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد و برخی دیگر از مسئولان استانی با خانواده شهید «ناصر امیر‌نژاد» از شهدای فتنه 888 دیدار کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح دلایل مظلومیت شهدای فتنه از جمله  شهید «ناصر امیر‌نژاد» اظهار داشت: انتظار می‌رود مسئولان استانی برای معرفی شهید فتنه از هیچ تلاشی دریغ نکنند و کاستی‌های گذشته در این زمینه را جبران کنند.

آیت‌الله ملک‌حسینی افزود: مرگ شهید، مرگ حقیقی نیست، تمام دغدغه‌هایشان را خدا محقق می‌کند و آنان را به بهشتی وارد می‌کند که پیش از شهادت به آنان نشان داده بود.

وی تصریح کرد: تحریک‌شدگان آمریکا، وهابیت وغیره در فتنه 88 شهید ناصر امیر‌نژاد را به‌دلیل ظاهر ایمانی‌اش به شهادت رساندند و این نشان می‌دهد حتی ظاهر ایمانی برای دشمنان انقلاب و اسلام بغض‌انگیز است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری ابراز کرد: مسیری که شهدا در آن حرکت کردند روشن بوده و امیدواریم ادامه دهنده مسیر شهدا باشیم و بتوانیم از عزت و آبروی خودمان یعنی خون شهدا پاسداری کنیم.

شهید «ناصر امیرنژاد» متولد 1365 در روستای محمودآباد شهر یاسوج دانشجوی رشته هوافضای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد تهران و عضو بسیج دانشجویی این دانشگاه 30 خرداد در فتنه  88 به شهادت رسید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.