گروه: بهمئی خبر: 81726 / تاریخ انتشار : 1395/10/10 ساعت : 16:49
با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان؛

اولین پارک مالیات کهگیلویه و بویراحمد در شهر لیکک به بهره برداری رسید+تصاویر

اولین پارک مالیات کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل امور مالیاتی استان در شهر لیکک به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛مدیرکل امور مالیاتی استان در آیین افتتاح این طرح با اشاره به اینکه  پرداخت به موقع مالیات گامی جهت افزایش طرح‌های عمرانی به خصوص در حوزه عمران شهری و روستایی است، از افزایش اعتبارات ناشی از عوارض و ارزش افزوده به شهرداری‌ها در سال جاری خبر داد.

 

 محمدعلی غفاری گفت : در سال گذشته  در کهگیلویه و بویراحمد بیش از 270میلیارد ریال از محل عوارض و مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان  پرداخت شد.

 

غفاری با بیان اینکه در هشت ماه اول امسال نیز از این محل 270 میلیارد ریال به دهیاری‌ها و شهرداری‌ها کمک شد، افزود : بهره برداری از پارک مالیاتی در منطقه کمتر توسعه یافته لیکک، بیانگر اهمیت پرداخت مالیات در دست یابی مردم به امکانات رفاهی است.

 

شهردار لیکک  در این مراسم با اشاره به اینکه  برای این پارک با یک هکتار مساحت چهار میلیارد ریال هزینه شده است، گفت : از سال گذشته 8 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل مالیات به این شهرداری پرداخت شده است.

 

جهانیانی پور افزود: در شهر لیکک تاکنون سه پارک احداث و یک پارک دیگر در دست ساخت است و سرانه فضای سبز شهر لیکک کمتر از چهارمتر مربع می باشد.

 

وی گفت: این پارک با امکانات رفاهی لازم برای استفاده عموم درخیابان حضرت امام خمینی (ره ) شهرلیکک به نام پارک مالیات به بهره برداری رسید.

 

شهردار لیکک در پایان گفت: پارک مالیات لیکک بر اساس استانداردهای روز طراحی و ساخته شده و دارای امکانات و تجهیزات ورزشی، تفریحی و خدماتی مناسب می باشد.

تصاویر ضمیمه:

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.