گروه: بهمئی خبر: 81719 / تاریخ انتشار : 1395/10/10 ساعت : 14:31
امام جمعه شهرلیکک:

دولت باید همیشه به فکر مردم باشد/اگر قرار است کمکی به مردم شود قبل از انتخابات باشد

امام جمعه شهرلیکک بر لزوم توجه همیشگی دولت به مردم، گفت: اگر قرار است به مردم کمکی شود باید قبل از انتخابات باشد و نباید روندی پیش آید که در روند انتخابات نظام ما آسیب ببیند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز با تقدیر از حضور ملت ایران در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی، گفت: روز بصیرت روزی است که باعث شد پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران قوی تر شده و طمع دشمنان نظام به یاس و نا امیدی تبدیل شود که از حضور مردم شریف، نجیب، بصیر و آگاه بهمئی در مراسم 9دی تقدیر می کنم.

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی افزود: حماسه 9 دی چنان پیچیده است که ما تنها چند لایه از آن را درک می کنیم ؛دشمنان نظام به دنبال بستری برای اجرایی کردن کیدهای خود علیه ما بودند ، کسانی که از روزهای اول انقلاب در لایه های مختلف نظام ما نفوذ پیدا کرده بودند.

وی تصریح کرد: فتنه گران در گام اول به بهانه تقلب در انتخابات اعتراضات خود را شروع کردند و در گام بعد و با سر دادن شعار نه غزه نه لبنان ، قید حمایت از جبهه های مقاومت را زدند و در گام سوم شعار علیه اصل ولایت فقیه یعنی اصل اسلام و قرآن سر دادند.

افروغی از حضور مسئولان شهرستان در مراسم نهم دی ماه تقدیر کرد اما تبلیغات در زمینه روز بصیرت را ضعیف ارزیابی نمود.

خطیب نماز جمعه بهمئی تصریح کرد: رهبر انقلاب در دیدار با دبیر کل جنبش فلسطین بار دیگر نوید نابودی و محو رژیم صهیونیستی را در 25سال آینده داد و از جبهه های مقاومت فلسطین خواست تا هیچ قرارداد سازش با این رژیم را امضاء نکنند.

وی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در درس خارج فقه ایشان در روزهای اخیر، گفت: دشمنان می خواهند در همه اهرم های و بازوهای اقتدار نظام نفوذ کنند که این اهرم می تواند هر کدام از سه قوه مجریه، قضائیه و یا مقننه باشد.

افروغی افزود: اگر نقدی به قوه مجریه و یا هر قوه دیگر داشته باشیم باید درونی و خانوادگی باشد و در عرصه بین المللی همه حامی هم باشیم .

وی با تاکید بر لزوم توجه همیشگی دولت به مردم، گفت: اگر قرار است به مردم کمکی شود باید قبل از انتخابات باشد و نباید روندی پیش آید که در روند انتخابات نظام ما آسیب ببیند.

امام جمعه شهر لیکک در ادامه به سفرهای هفتگی خود به شهرهای مختلف کشور جهت پیگیری مشکلات شهرستان بهمئی اشاره کرد و گفت: در این راستا هفته های گذشته در مسافرت بودم و برای پیگیری اشتغال و سهم نفت مردم بهمئی با مسئولان کشوری رایزنی داشتم.

افروغی در پایان به مشکلات مالکیتی زمین داران شهر لیکک اشاره کرد و گفت: مشکلات املاک شهر لیکک با مدیران کل مطرح شد و مقامات قضائی هم به نفع مردم حکم صادر کردند اما مردم باید اجازه دهند روال قانونی پرونده طی شود.

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.