گروه: کهکیلویه خبر: 81714 / تاریخ انتشار : 1395/10/10 ساعت : 14:09
امام جمعه موقت دهدشت:

9 دی نقطه وحدت برای تمام امت اسلام بوده است/مردم در 9 دی به دشمنان درس دادندکه فریب دشمن را نخواهند خورد

امام جمعه موقت دهدشت با بیان اینکه مردم در 9 دی به دشمنان انقلاب درس دادند، افزود: درس 9 دی به دشمنان این بود که اگر به عاشورا ما توهین کنید ، برابر انقلاب و ولایت فقیه ما موضع بگیرید و دین ما را نشانه بروید همه ی دنیای شما را ما نشانه خواهیم رفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید عبدالمطلب تقوی امام جمعه موقت دهدشت در خطبه های نماز جمعه این شهر با قدر دانی از حضور حماسی مردم در سالگرد حادثه 9 دی اظهار کرد: در 9 دی همانند بقیه یوم الله ها همه مردم همه جناح های سیاسی همه گروه ها به میدان آمدند.

 

امام جمعه موقت دهدشت با بیان اینکه مردم در 9 دی به دشمنان انقلاب درس دادند افزود: درس 9 دی به دشمنان این بود که اگر به عاشورا ما توهین کنید ، برابر انقلاب و ولایت فقیه ما موضع بگیرید ودین ما را نشانه بروید همه ی دنیای شما را ما نشانه خواهیم رفت.

پایگاه خبری کهگیلویه

تقوی ابا اشاره به اینکه مردم در 9 دی به دشمنان این مکتب درس دادند که ما فریب دشمن را هرگز نخواهیم خورد گفت: مردم در 9 دی حماسه ای خلق کردتد که تمام دشمنان انقلاب و دین را متحیر ساختند.

 

وی با بیان اینکه باید از 9 دی درس بیاموزیم افزود: 9 دی یک نقطه وحدت برای تمام امت اسلام بوده است و نشان داد که همه مردم ایران فراتر از جناح فکر می کنند  و به مکتبشان، امامشان، به انقلابشان و به ولایت فقیه پایبند هستند.

پایگاه خبری کهگیلویه

اماام جمعه موقت دهدشت گفت: در پایان از مسئولان می خواهیم که هرچه زودتر تکلیف زمین های رزمندگان در دهدشت را مشخص کنند و این مشکل ر برطرف کنند.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/4120

مجید آذربارگون
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.