گروه: لنده خبر: 81713 / تاریخ انتشار : 1395/10/10 ساعت : 15:43
در خطبه های نماز جمعه شهرستان لنده :

واکنش تند امام جمعه شهرستان لنده به اظهارات استاندار

امام جمعه شهرستان لنده در پاسخ به اظهارات استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: لازم است خوب بدانید که استان ما بیکارترین استان و استخدامی های غیرقانونی در دوران تصدی شما صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن اشاره به خلق حماسه 9دی در سراسر کشور گفت: ملت بصیرتمند ایران اسلامی در سالروز خلق حماسه 9دی حماسه ای دیگر خلق کرده و باحضور آگاهانه خود باردیگر با آرمان های انقلاب اسلامی امام و رهبری تجدید میثاقی دوباره کردند.

وی افزود: در فتنه 88 شاهد تلخی ها و شیرینی های از این فتنه بودیم که بصیرت و هوشیاری ملت در ایام فتنه باعث خنثی سازی توطئه های دشمنان و خواص بی بصیرت شد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: با وجود گذشت چندین سال از فتنه 88 هنوز هم خیلی نمی خواهند باورکنند که سران فتنه به دنبال استحاله نظام بودند.

وی تاکیدکرد: تبین ابعاد فتنه برای کسانی که هنوز هم در خواب به سرمی برند شاید سخت باشد چرا که حرف حق برای آنان سخت است.

محمودی اصل اظهارکرد: عظمت و اقتدار 9دی در می توان در تبعیت از ولایت فقیه و موقعیت شناسی کشور یافت که تجدید میثاقی با ولی امر مسلمین جهان سیدعلی خامنه ای(مدظله العالی) داشته اند.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: نداشتن بصیرت سیاسی، عدم تشخیص و تجزیه و تحلیل مسائل سیاسی کشور از مهمترین دلایل تنها ماندن امام علی(ع) در جنگ صفین و جمل بود که فتنه گران با فتنه انگیزی به دنبال فتنه گری بودند.

وی در ادامه اظهارکرد: طرح شایعه تقلب در انتخابات از مهمترین برنامه های دشمن از طریق شبکه های ماهوراه ای و اجرای برنامه های بعد از آن از سوی سران فتنه باعث شد که هنوز رای گیری به پایان نرسیده عده ای خود را پیروز انتخابات معرفی کنند و حوادث بعد از آن رقم بخورد.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه ضمن اشاره به نامه تاریخی امام (ره) به گورباچوف رئیس جمهورشوروی اشاره کرد وگفت: امام خمینی(ره) در نامه ای که به گورباچوف نوشت وی را دعوت به رعایت حقوق مردم و برقرای قسط و عدل در میان ملت خود دعوت کرد وی را از تجزیه آن کشور آگاه کرده بود.

وی گفت: امام خمینی(ره) با بصیرت خویش به خوبی می دانست که این کشور به زودی تجزیه خواهد شود وی را از نفوذ بیگانگان در این کشور آگاه کرده بود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تاکیدکرد: تقوای مسئولان باعث فاصله گرفتن آنان از وعده های دروغین خواهد شد ولی وفتی تقوا نباشد کارهای برپایه قوم گرایی و طایفه گرایی خواهد چرخید.

وی گفت: قسم جلاله یادکردن در مسائل کلان و مهم کشوری و خلاف آن عمل کردن ناشی از ضعف تقوای الهی در این مسئولان است.

امام جمعه شهرستان لنده در پاسخ به اظهارات استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: فرار روبه جلوی استاندار در پاسخگویی به مطالبات مردم نباید به تخریب ائمه جمعه منجر شود چرا که وظیفه ائمه جمعه بیان مشکلات و درد های مردم است.

محمودی اصل گفت: هیچ یک از ائمه جمعه به دنبال سهم خواهی نبوده و نیست ولی مطالب غیرواقع بینانه شما باید از منظر مردم مورد قضاوت قرارگیرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده در ادامه تاکیدکرد: مگر کاهش سطح درآمدی و کم شدن سفره مردم، گرانی و تورم، کاهش قدرت خرید مردم، اختلاس ها و حقوق های نجومی موجود در سطح جامعه از مهمترین دردها و مشکلات مردم نیست.

وی گفت: وضعیت مردم به گونه ای شد که از خط فقرهم گذشته و به زیر خط فقر رسیده اند و حتی قادر به تامین بخش از مایحتاج اولیه زندگی خویش هم نیستند را نمی تواند دید.

  امام جمعه شهرستان لنده در پاسخ به اظهارات استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: لازم است خوب بدانید که استان ما بیکارترین استان کشور است و استخدامی های غیرقانونی در دوران تصدی شما صورت گرفت.

وی تاکیدکرد: دریافت های نجومی و نادعادلانه برخی مدیران و عدم برخورد با آنان باعث بی اعتمادی مردم به شما شده است.

محمودی اصل گفت: عدم تحقق وعده های 100روزه و عدم چرخش سانتیفیوژهای مرکز هسته ای و گرفتاری های ناشی از برجام که چندین سال مشکلات کشور را با تحریم ها افزایش داده است، آیا گرهی از مشکلات مردم را باز کرده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده خطاب به استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: آقای استاندار! آیا مطلبی غیرواقع و دروغ به مردم از تربیون های نماز جمعه بیان شد که شما آن تخریب می نامید، آیا نقد منصفانه در جهت رفع مشکلات مردم را تخریب می دانید.

وی گفت: وظیفه همه ما مسئولان و مردم حمایت از دولت است و همه باید دولت را کمک کنیم تا مشکلات را برطرف کند و نقد منصفانه نیز می تواند عاملی برای رفع مشکلات باشد.

محمودی اصل گفت: لازم است مسئولان خوب بدانند که هیچ ترسی از بیان مشکلات مردم و جامعه نداریم و با اقتدار مسائل و مشکلات مردم را پیگیری و مطرح خواهیم کرد.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان یاد شهدای حماسه خونین هویزه به خصوص شهید علم الهدای و شهید ستاری و شیخ نمر را گرامیداشت.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/4120

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.