گروه: چرام خبر: 81711 / تاریخ انتشار : 1395/10/10 ساعت : 13:09
شبنم باران اعتبارات هم به ما نرسید/

انتقاد شهروند سرفاریابی به مدیران کهگیلویه وبویراحمد درحضور استاندار

یکی از شهروندان سرفاریاب گفت:شهر سرفاریاب تازه تاسیس است و برای عوض شدن یا کامل شدن چهره ی دو روستای اسلام آباد و سرفاریاب نیازمند اعتبارات ویژه هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز استاندار کهگیلویه بویراحمد به همراه مدیران کل استان با سفر به چرام بامردم سرفاریاب دیدار کرد.

 

در این دیدار یکی از شهروندان سرفاریاب به نقد مدیران آبفای شهرستانی و استانی پرداخت.

 

طاعتی یکی از شهروندان سرفاریاب در این دیدار گفت:شهر سرفاریاب تازه تاسیس است و برای عوض شدن یا کامل شدن چهره ی دو روستای اسلام آباد و سرفاریاب نیازمند اعتبارات ویژه هستیم.

 

 این شهروند افزود:ما در سرفاریاب از مشکل بزرگ آب شور رنج می بریم که تاکنون هیچگونه اقدامی برای رفع این مشکل صورت نگرفته است.

 

وی اظهار کرد:مشکل عدم برخورداری ما از آب پاک و مناسب حل نشده  و انتظار داریم که مسئولان مربوطه در این راستا اقدامات موثری انجام دهند.

 

این شهروند گفت:بارش اعتبارات را در دولت تدبیر وامید در حوزه های مختلف همچون بهداشت ودرمان در سراسر کشور داشتیم،اما چرا شبنم این اعتبارات به ما نرسید؟

 

طاعتی افزود:علی رغم فراهم بودن زمین موردنیاز از طرف مردم سرفاریاب،وعده چندین ساله ی بیمارستان این شهر محقق نگردید.

 

این شهروند سرفاریابی تصریح کرد:جوانان نجیب و تحصیل کرده ی شهر سرفاریاب با داشتن مدارک مختلف از دانشگاه های مطرح کشور،از بیکاری و عدم اشتغال افسرده و رنجورهستند.

 

وی افزود:همچنین در آزمون های محدود استخدامی نیز جایی برای حقوق این جوانان وجود ندارد.

 

وی اضافه کرد:با مباحثی که مطرح شد،سرفاریاب نیازمند ساختارهای زیربنایی است بنابراین این شرایط تدبیر شمابرای حل این مشکلات را می طلبد.

 

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

اتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.