گروه: بهمئی خبر: 81692 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 21:14
با حکم مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد؛

اولین رئیس اداره راه و شهرسازی بهمئی منصوب شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی مهندس علی خوبی نژادیان را به سمت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی منصوب کرد.

 

خوبی نژادیان مهندس عمران در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل رشته شهرسازی در مقطع کارشناسی ارشد است .

 

رئیس جدید اداره راه و شهرسازی بهمئی عضو نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد و رئیس نظام مهندسی شهرستان بهمئی  بوده و هم اکنون عضو کارشناسان رسمی دادگستری شهرستان بهمئی می باشد.

 

با توجه به اینکه اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی اداره ای جدید التاسیس بوده و از دو اداره بنیاد مسکن و شهرسازی و اداره راه و ترابری منشعب شده است، خوبی نژادیان اولین مدیر این اداره می باشد.

 

اداره راه و ترابری که وظیفه نگهداری ،نصب گاردریل ،خط کشی ، نصب تابلو و تعمیرات جاده ها و نگهداری از آنها در فصل زمستان و بارندگی و رفع گرفتگی دهانه پل ها و آبروها در ایام بارندگی و نظیر اینها را بر عهده دارد با شکل گیری  اداره راه و شهرسازی جدا شد به  اداره راهداری تبدیل شد.

 

به گزارش سایت خبری آوای ماغر؛فعالیت های داخل شهر همانند ساخت و ساز اداری و طرح های شهری ، املاک و اراضی شهری بررسی طرح هادی ، جامع و تفصیلی شهری و نظارت بر ساخت و ساز شهری اعم از دولتی و شخصی ، بررسی کاربری های شهری ،ساخت و توسعه جاده ها شامل روستایی و بین شهری از وظایف ادارات راه و شهرسازی است، واگذاری زمین به ادارات و نهاد ها، واگذاری زمین به مسکن و مهر و نظارت بر مسکن و مهر ،واگذاری زمین به اشخاص کم درآمد از  وظایف اداره راه و شهرسازی می باشد.

 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.