گروه: بهمئی خبر: 81687 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 16:14
عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد:

راز بقای نظام ما نعمت ولایت است/تا پیوند بین امام و امت باشد هیچ قدرتی نمی تواند مقابل ایران بایستد

عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا زمانی که مردم فهیم و با بصیرت ایران گوش به فرمان فرمایشات مقام معظم رهبری باشند و پیوند میان مردم و ولی فقیه باشد، هیچ قدرت یارای مقابله با نظام ما را ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه  و بویراحمد در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر با گرامیداشت سالروز حماسه 9دی، از حضور مردم بهمئی در مراسم گرامیداشت روز بصیرت تقدیر کرد.

 

امان الله چیره نژاد تصریح کرد:باید به حماسه سازان 9 دی سلام کنیم و لازم است از شهدای حوادث فتنه 88 یادی داشته باشیم و به روح ملکوتی آنان درود بفرستیم.

 

چیره نژاد گفت: مقام معظم رهبری تجسم کامل رهبری الهی و صراط مستقیم هستند که با درایت و هوشیاری کامل نقشه فتنه گران را در سال 88 نقش بر آب کرد.

 

عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه  و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا کشتیبان انقلاب اسلامی ایران مقام معظم رهبری است نباید ملت ایران حتی برای یک لحظه از طوفان حوادث واهمه ای به دل راه دهند و باید بدانند که در هر شرایطی به یاری خدا و تدابیر مقام عظمای ولایت بر مشکلات غلبه می کنند.

 

چیره نژاد راز محکوم و منکوب کردن فتنه گران را در نعمت ولایت دانست و گفت: در کشورهای دیگر جهان سالانه شاهد هرج و مرج هستیم و در این بین حکومتها به طور مرتب دستخوش تغییر می شوند اما راز عدم تزلزل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طوفان حوادث،رهبری عالم، فقیه، فرزانه و نعمت بزرگ ولایت است.

 

وی از مردم خواست مانند همیشه در صحنه باشند و هیچگاه اجازه ندهند به جایگاه ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی ایران خدشه ای وارد شود.

 

عضو شورای اسلامی استان کهگیلویه  و بویراحمد مردم ایران را مردمی ولایتمدار و با بصیرت دانست و گفت: تا زمانی که مردم فهیم و با بصیرت ایران گوش به فرمان فرمایشات مقام معظم رهبری باشند و پیوند میان مردم و ولی فقیه باشد، هیچ قدرت یارای مقابله با نظام ما را ندارد.

 

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.