گروه: کهکیلویه خبر: 81680 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 14:24

چرا چهره شاخص اصلاح طلبان کهگیلویه در مراسم 9 دی امسال شرکت نکرد؟ + تصاویر

حضور محمود منطقیان در مراسم 9 دی سال 1394 و قبل از انتخابات مجلس و عدم حضور وی در مراسم 9 دی سال 1395، سوالات بی شماری را در بین مردم شهرستان کهگیلویه و اصلاح طلبان این شهرستان به وجود آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،محمود منطقیان از بزرگان اصلاحات در کهگیلویه است در روزهای گذشته در برخی رسانه ها با ایراد جملاتی همچون اینکه امروزه جمعی می‌کوشند که روز نهم دیماه را بنام خود ثبت و مصادره کنند و با این حرفا سعی در خارج کردن رقبای سیاسی خود از صحنه دارند عملا حماسه نهم دیماه 88 که برخاسته از عمق بصیرت و ولایت پذیری مردم پرشور و شعور مردم بود، نفی کرد.

 

محمود منطقیان که برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ثبت نام کرده بود در مراسم 9 دی سال 1394 در مصلی امام خمینی (ره) دهدشت شرکت کرد.

 

شرکت محمود منطقیان در این مراسم درست زمانی اتفاق افتاد که هنوز اسامی رد صلاحیت شده های حوزه کهگیلویه بزرگ در انتخابات اعلام نشده بود و امید با تایید صلاحیت خود داشت و حتی در این مراسم با گفت و گو با خبرنگار همین پایگاه خبری فتنه 88 را محکوم کرد با تمام این حرف ها اما باز هم وی در انتخابات مجلس سال 94 رد صلاحیت شد.

 

در 9دی 94 منطقیان گفت: من در یک جمله می گویم که 9 دی بازگشت به آرامش و قانون و نظم و حمایت از انقلاب است و تاکید کرد:ما هر فتنه ای را در هر لباسی چه در 88 وچه در هر جا و مکانی باشد محکوم می کنیم.

تصویر منطقیان در مراسم 9 دی سال 1394 قبل از انتخابات مجلس

پایگاه خبری کهگیلویه

اما امروز در 9 دی ماه 1395 که طبق مواضع سال قبل جناب منطقیان باید شاهد حضور و همان مواضع صریح ایشان درباره فتنه باشیم ولی خبری از حضور منطقیان نبود و این موضوع ثابت می کند اما محمود منطقیان امروز در مراسم 9 دی در دهدشت شرکت نکرد تا به نظر برسد که حضور منطقیان در مراسم 9 دی سال 1394 و صحبت های در محکوم کردن فتنه در دی ماه 94 فقط برای گرفتن تایید صلاحیت های لازم برای شرکت در انتخابات بود، که باز به هدف خود نرسید.

پایگاه خبری کهگیلویه

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.