گروه: بهمئی خبر: 81677 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 16:24
عضو مجلس ایثارگری کشور:

حماسه 9دی فراجناحی و خروش مردمی بود

عضو مجلس ایثارگری کشور راهپیمایی 9دی را حماسی خواند و این حرکت مردم را لبیک به فرمان رهبری دانست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عضو مجلس ایثارگری کشور ظهر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت روز بصیرت در شهر لیکک، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار آوای ماغر راهپیمایی 9دی را حماسی خواند و این حرکت مردم را لبیک به فرمان رهبری دانست.

 

شعبان بهمئی با بیان اینکه روز 9 دی روزی حماسی  در تاریخ ایران اسلامی است، گفت: دشمنان و فتنه‌گران در سال 88 قصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشتند که مردم با بصیرت و تحت فرمان ولایت به صحنه حضور آمده و با لبیک گفتن به ندای رهبر خویش، بساط فتنه را برچیدند.

 

بهمئی تصریح کرد:این روز، روز تجلی قدرت حق و تبلور جوشش مردم از تمامی جناح ها و اقشار بود.

 

وی افزود: مردم در حرکت تاریخی خود نشان دادند که همچنان پای ارزشهای نظام و انقلاب ایستاده اند و بر سر ارزشهای خود با هیچ کسی تعارف ندارند.

 

عضو مجلس ایثارگری همه مردم با اتحاد کلمه از همه اقشار با  احساس مسئولیت نسبت به انقلاب در حماسه 9 دی در صحنه حضور یافتند و از آمانهای نظام دفاع کردند.

 

بهمئی با تاکید بر اینکه حضور حماسی مردم در این روز در رسوا کردن سران فتنه نقش آفرین بود، گفت:مردم با بصیرت ایران همیشه تابع ارزشهای دینی بوده و در راه خون شهدا و آرمان های انقلاب گام بر میدارند.

 

عضو مجلس ایثارگری کشور در پایان بار دیگر بر فراجناحی بودن حماسه 9دی تاکید کرد و گفت:این حماسه تاریخی را باید تبلور تپش قلب همه مردم و گوش دادن به ندای ملکوتی مقام معظم رهبری بدانیم.

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.