گروه: لنده خبر: 81645 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 09:39
با حضور مسئولان شهرستان لنده صورت گرفت:

افتتاح طرح گلخانه کاشت گیاهان داروئی در لنده+تصاویر

اقتصاد مقاومتی یکی از راهبردهای ملی است که بسیج سازندگی با بومی سازی سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری توانسته است در جای جای ایران اسلامی آن را نهادینه کند و امروز نیز یکی از این طرح ها با حضور مسئولان ارشد شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، چندین سال است که طرح های اقتصاد زودبازده اقتصاد مقاومتی علاوه بر ایجاد اشتغالزایی باعث توسعه پایدارکشاورزی، دامداری و دامپروری در شهرهای کوچک و حتی روستاها شده است و از این رو نیز بسیج سازندگی سالانه طرح های مختلفی در راستای شعار سال با اقدام و عملی کردن طرح های مختلف در حال اجرا است.

توسعه طرح های گلخانه ای و کشت گیاهان داروئی از جمله به لیمو از جمله طرح های است که در دو سال گذشته رونق اقتصادی خوبی داشته است از این روز با حضور مسئولان شهرستان لنده گلخانه کاشت گیاهان داروئی یکی از بسیجیان شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این آیین افتتاح امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، رئیس اداه بهزیستی، نایب رئیس شورای اسلامی شهرلنده، مسئول بنیاد شهید، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده و مسئول بسیج سازندگی ناحیه لنده و جمعی از بسیجیان حضور داشتند.

 این واحد گلخانه ای در زمینی به مساحت1200مترمربع با دو سالن بزرگ و با گنجایش بیش از شش هزار قلمه به لیمو می تواند علاوه بر تولید به سایر شهرستان های استان و کشور نیز صادرات داشته باشید.

گفتنی است مجری این طرح با دریافت تسهیلات چهارصدمیلیون ریالی از بسیج سازندگی ناحیه لنده این طرح را اجرا کرده است.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م75

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.