گروه: دنا خبر: 81637 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 08:17

پاسخ رئیس دامپزشکی دنا به ادعای نبود گوشت گرم در برخی مواقع در سی سخت

رئیس دامپزشکی دنا تصریح کرد :برخی از قصابها که به دنبال خرید دام به قیمت پایین هستند که همین امر موجب می شود در برخی مواقع با کمبود گوشت مواجه باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دکتر کرم چهارلنگ رییس دامپزشکی شهرستان دنا در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان دنا با اشاره به بیان برخی نگرانی ها از نبود گوشت گرم در قصابی های شهر سی سخت در روزهای تعطیلی و جمعه گفت:دامپزشکی شهرستان در تمام طول هفته و حتی در روزهای تعطیل نیروی کشیک برای نظارت بر کشتار دارد.

چهارلنگ با بیان اینکه نیروهای کشیک در تمام اوقات شبانه روز مسایل مختلف بهداشتی و بیماری های احتمالی را رصد و بررسی میکنند افزود:حتی در روزهای جمعه در صورت اضطرار و نیاز شهر کشتار صورت میگیرد.

رییس دامپزشکی دنا ادامه داد:طبق بررسی های صورت گرفته در سطح استان کشتارگاه سی سخت به عنوان کشتارگاه برتر سنتی استان مشخص شد.

چهارلنگ با اشاره به اینکه برخی قصابها به صورت منظم کشتار انجام نمیدهند گفت:بی نظمی در کشتار دام موجب می شود در برخی مواقع بخصوص در روزهای پایانی هفته قصابی های شهر سی سخت از گوشت گرم خالی شود.

 

وی تصریح کرد :برخی از قصابها که به دنبال خرید دام به قیمت پایین هستند که همین امر موجب می شود در برخی مواقع با کمبود گوشت مواجه باشیم.

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام /200

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.