گروه: لنده خبر: 81618 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 00:42
به بهانه 9دی ،روز بصیرت گرفت:

اظهار نظر مردم و مسوولان شهرستان لنده درباره 9 دی

حماسه 9دی، روز بصیرت و خودباوری ملتی است که با تجدید میثاق با رهبری خویش باردیگر با حضور خود پای ارزش ها و آرمان های امام راحل و انقلاب ایستادند تا خاک ظلالت را بر چهره فتنه و فتنه گران بپاشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، همه ما به خوبی می دانیم که حماسه 9دی برخاسته از خروش ملت برای دفاع از انقلاب اسلامی است که مردم شهرستان لنده در آستانه هفتمین سالروز این حماسه ضمن تاکید بر اهمیت این روز گرامیداشت آن را یکی از رویداد های مهم تاریخی باید زنده و ماندگار بماند.

حماسه 9 دی ماه را می توان حماسه ای مردمی نامید که اقشار مختلف مردم و گروه های سیاسی در خلق این حماسه و رویداد تاریخی نقش مهمی داشتند.

 

*9دی، روز تجلی بصیرت بی مثال ملت ایران در دفاع از حریم ولایت

حجت الاسلام سید هدایت اله محمودی اصل امام جمعه شهرستان لنده با اشاره به اهمیت حماسه 9دی افزود: روز 9دی، روز تجلی بصیرت بی مثال ملت ایران در دفاع از حریم ولایت و سیلی مستحکم آنان به فتنه گران بود.

 

*9 دی روزی است که وحدت کلمه به بارنشست

دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده گفت: مردم سرمایه های بلیغ نظام اند که در روز 9دی با انسجام و وحدت کلمه خویش و با حضورآگاهانه خود این را به بارنشاندند.

 

*۹دی برگ زرین دیگری ازافتخارات مردم ایران  است 

 عبدالله سعادتیان دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان لنده گفت: حرکت خودجوش مردم در روز ۹ دی جهت دفاع از ارزش ها وباورهای دینی نشان  داد که انقلاب خمینی حسینی  بوده وهست و۹دی برگ زرین دیگری ازافتخارات مردم ایران  است  وبرای همیشه جاودانه است.

 

*روز 9 دی، یکی از روزهای مهم و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است

علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: روز 9 دی که به‌عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام‌گذاری شده است، یکی از روزهای مهم و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی بوده که مردم نشان دادند در مقابل فتنه‌گران و توهین به ارزش‌های انقلاب ساکت نمی‌مانند.

 

*روز 9 دی روز حدت ملت حول مقام معظم رهبری است

محمد تقی تقی زاده شهردار لنده گفت: بدون شک حماسه های ملت ایران در برهه های مختلف تاریخی هیچگاه به فراموشی سپرده نخواهند و روز نهم دی روز حدت ملت حول مقام معظم رهبری است.

 

 *هنوز خیلی ها 9دی را باور نکردند

حجت الاسلام سید محمود الهی نیا مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده ضمن اشاره به این رویداد عظیم تاریخی گفت: متأسفانه پس از گذشت چندین سال از حماسه 9 دی و خاموش شدن آتش فتنه در کشور هنوز برخی نمی‌خواهند این حماسه جاودان را باور کنند.

 

*9 دی روز حضور گسترده عاشقان ولایت

رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان لنده نیز در این رابطه اظهارکرد: 9دی حضور گسترده عاشقان و پیروانان واقعی ،دوستداران امامت و ولایت و شریعت دین محمدی برعلیه استکبار طلبان بود.

 

*9دی، روز بصیرت و دشمن شناسی

نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده روز 9دی را روز بصیرت عاشورایی ایران دانست و گفت: 9دی روز بصیرت و دشمن شناسی، تجدید میثاق با امام و رهبری، روز دلبستگی مردم به نظام، نشان دهنده بیداری و هوشیاری مردم  است.

 

*9دی، نماد غیرت و عزت ایران اسلامی است

غلام محمد مونه زاده رئیس شورای اسلامی لنده، روز 9 دی نماد عزت؛ غیرت و بیعت مجدد با اصول ومعیارهای انقلاب اسلامی است.

 

*9دی، یادگارماندگار ملت ایران است

سید محسن جعفری نایب رئیس شورای اسلامی شهرلنده: 9دی، یادگار ماندگار و ارزشمند ملت ایران در حفظ عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در این روز به منصه ظهور رسید.

*9دی، روز تجدید و میثاق ملت با ولایت است

خیراله خیراندیش رئیس اداره میراث فرهنگ وگردشگری شهرستان لنده: حماسه نهم دی، خط بطلانی بر اندیشه های دشمنان انقلاب اسلامی ایران بود، نهم دی، سال روز تجدید میثاق ملت سرافراز ایران با ولایت و رهبری گرامی باد.

 

*9دی ، اوج بصیرت و آگاهی ملت ایران و روز مردودی خواص بی بصیرت است

محسن رحمانی پور ار فرهنگیان لنده ای گفت: 9دی، اوج بصیرت و آگاهی ملت ایران و روز مردودی بعضی از خواص است این روز روزی است که کسانیکه مدعی خط امام بودند به آرمان های امام و رهبری خیانت کردند.

 

*9دی ، روز جوشش چشمه ولایت پذیری است

سیدعیسی تقوی فرد از فرهنگیان بازنشسته لنده ای نیز اظهارکرد: 9دی، روز جوشش چشمه ولایت پذیری از سوی ملت ایران است و در این روز مردم با بیعت با رهبری بر آرمان های امام و رهبری تاکید داشتند.

 

*9دی ، روز دوستداران انقلاب اسلامی و روز شکست دشمن است

محمد یکی از بازاریان شهرستان لنده ضمن اعلام حضور آگاهانه در روز 9دی گفت: روز 9دی روزی است که همه دوستداران انقلاب اسلامی برای تجدید بیعت با ولایت و آرمان های نظام شرکت خواهند کرد.

ملت ایران در روز 9دی ضمن تجدید میثاقی دوباره با ولایت فقیه در این روز با اعلام برائت از فتنه گران داخلی و خارجی با هر گرایش سیاسی است و در روز 9دی بار دیگر این حماسه را با حضور خود تکرار خواهند کرد تا جاهلان و سهل اندیشان هرگز به فکر نفوذ و ایجاد فتنه های جدید نیفتند.

پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/200

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.