گروه: بهمئی خبر: 81612 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 08:23
بیانیه جریان مردمی عدالتخواه شهرستان بهمئی به مناسبت سالگرد حماسه ی 9 دی؛

همه با هم در 9دی حول محور ولایت به میدان می آییم

جریان مردمی عدالتخواه شهرستان بهمئی به مناسبت سالگرد حماسه ی 9 دی با صدور بیانیه ای مردم را به شرکت در راهپیمائی 9 دی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛جریان مردمی عدالتخواه شهرستان بهمئی به مناسبت سالگرد حماسه ی 9 دی با صدور بیانیه ای مردم را به شرکت در راهپیمائی 9 دی دعوت کرد:

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

هوالبصیر

پیامبراکرم(ص): ازفتنه‌های آخرالزّمان کراهت نداشته باشید که منافقان رانابود می‌کنند» (کنزالعمّال،ج۱۱،ص۱۸۹٫)

 

 

پیوند عمیق وناگسستنی مردم ایران با دین مبین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و حضور متعهدانه و موثر در صحنه های دفاع از آرمان ها و دستاوردهای آن در طول بیش از سه دهه گذشته، نشانگر آن است که جمهوری اسلامی ایران، مردمی ترین نظام سیاسی در جهان معاصر است.

 

درخت تنومند انقلاب اسلامی درحالی به 31 امین سال خود رسیده بود که در تمام این مدت متحدین معاند خارجی و تابلوداران داخلی آنها، تبر به دست مشغول ضربه زدن به تنه ی نهال دیروزی و درخت تنومند امروزی بوده اند.

 

اسناد و مدارک متقن نشان می دهد 17 سفارتخانه خارجی به تبعیت سفارت انگلیس مکار در این جنگ نرم سران فتنه را یاری رساندند.

 

به راستی که دشمنان ما از جاهلان هستند،چراکه هیچ وقت متوجه آن نشدند که تیشه زدن به این درخت، حاصلی جز روییدن جوانه هایی تازه نداشته است.

 

تاریخ انقلاب در 9 دی ماه 88 به ایستگاه افتخاری دیگر رسید، سیل خروشان ملت که لبریز نفرت از سران آمریکایی-اسرائیلی فتنه و همچنین ساکتین آن بودند، از هر قشر و گروهی به خیابان ها ریختند و اعلام انزجار خود را با هر وسیله ای که می توانستند، نسبت به فتنه گران، نشان دادند و اینگونه یوم اللهی دیگر را خلق کردند.

 

همه ی ما در سالگرد حماسه ماندگار 9دی بار دیگر بیعت خود را با ولی فقیه و امام حکیم مان و آرمان های انقلاب اسلامی تجدید کرده و همگان را به وحدت حول محور ولایت مطلقه فقیه دعوت می‌نماییم.

 

جریان مردمی عدالتخواه شهرستان بهمئی، 8دی ماه 1395

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.