گروه: بهمئی خبر: 81589 / تاریخ انتشار : 1395/10/8 ساعت : 11:19
رئیس اداره منابع آب شهرستان بهمئی خبر داد:

پیشرفت 20 درصدی پروژه آبرسانی به بهمئی از سد کوثر +تصاویر

رئیس اداره منابع آب شهرستان بهمئی در حاشیه بازدید معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد از طرح آبرسانی بهمئی از سد کوثر میزان پیشرفت پروژه را بیش از 20درصد اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛به منظور بررسی فرایند عملیات اجرایی طرح آبرسانی به شهر لیکک و حومه، دکتر احسانی، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان این شرکت ، ضمن بازدید از قسمتهای مختلف این پروژه، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

 

در این بازدید که مدیر مشارکتهای مردمی و طرحهای زودبازده، مدیر دفتر فنی،  نماینده مجری طرح،  نماینده دفتر قراردادها و نمایندگان دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای نیز حضور داشتند، ابتدا از مسیرها و محورهای عملیاتی پروژه بازدید به عمل آمد و مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مشاور و پیمانکار طرح،  مورد بررسی قرارگرفت .

 

در ادامه این برنامه نشستی باحضور نمایندگان شرکت مشاور و نمایندگان شرکت پیمانکار در محل کارگاه پروژه تشکیل شد، که پیرامون مسائل و مشکلات پروژه، بحث و بررسی وتبادل نظر  صورت گرفت.

 

رئیس اداره منابع آب شهرستان بهمئی  در حاشیه این نشست به خبرنگار آوای ماغر گفت: طرح آبرسانی به شهر لیکک وحومه با هدف تامین آب شرب شهر لیکک و روستاهای مسیر تا افق 1425 برای جمعیتی حدود 78023 نفر از سد مخزنی کوثر به میزان 8.5 میلیون متر مکعب در سال ( 3 میلیون متر مکهب جهت صنعت و 5.5 میلیون متر مکعب جهت شرب ) در نظر گرفته شد است.

 

محسن افروزی تصریح کرد: اجزای این طرح  عبارتند از : طول خط لوله انتقال فولادی به میزان 51 کیلومتر در 4 قطعه، شامل لوله 700 میلی متر و لوله 600 میلی متر، جاده دسترسی به طول 50کیلومتر، تعداد دو ایستگاه پمپاژ و دبی طراحی نیز 355 لیتر در ثانیه می باشد.

 

افروزی  در پایان گفت: پیشرفت فیزیکی طرح در حال حاضر بیش از 20 در صد بوده و مشاور طرح، مهندسین مشاور مهاب قدس و پیمانکار طرح با مشارکت شرکت گوپله وپاوان ساخت پارس می باشند.

 

تصاویر ضمیمه خبر:

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.