گروه: اخبار استان خبر: 81582 / تاریخ انتشار : 1395/10/8 ساعت : 10:08

اظهارنظر معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره فتنه 88 و حماسه 9 دی

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه من نمی دانم چه افرادی باعث به وجود آوردن اغتشاشات سال 88 شدند، گفت: باید از خودشان سوال کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، پژمان نیک اقبالی در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس با بیان اینکه 9 دی یک روز تاریخی بود که بعد از انتخابات سال 88 در کشور رخ داد، اظهار کرد: مردم در این روز با حضور خودشان در صحنه به این اعتراضات و نابسامانی ها در کشور خاتمه دادند و این روز به عنوان یک روز بزرگ در کشور توسط مقام معظم رهبری و ملت ایران گرامی داشته شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر اینکه چه افرادی اغتشاشات سال 88 را به وجود آوردند؟ گفت: من نمی دانم، باید از خودشان سوال کنید.

معاون هماهنگی و امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری صبح زاگرس مبنی بر اینکه عوامل فتنه چه کسانی بودند؟ افزود: خوب البته کسانی بودند که از این وضعیت سوء استفاده کردند، یعنی شاید از خارج از کشور هدایت می شدند، افرادی هم در داخل و هم در خارج بر این موج سوار شدند و به دنبال این بودند که از این فرصت ها استفاده کنند که با آگاهی مردم و حضور خودشان باعث شدند که مشکلات بعدی به وجود نیاید.

نیک اقبالی تصریح کرد: قطعا ما هم به عنوان یک ایرانی در روزهایی که در کشور به عنوان روزهای تاریخی شناخته شده شرکت خواهیم کرد و اگر مراسمی در استان باشد وظیفه همه است که در مراسم شرکت کنیم.

نیک اقبالی ادامه داد: 9دی، روز همبستگی ملت ایران و شکوه حضور مردم در صحنه ها را نشان داد.

وی با بیان اینکه مردم ایران وظایف خود را به خوبی می دانند، تاکید کرد: هر وقت نیاز به حضور مردم باشد در همه صحنه ها حضور می یابند و قطعا در مناسبت های مختلف ما هم این حضورشان را به اثبات رساندند و قطعا این آمادگی برای چنین مراسماتی هم از ناحیه استان و مردم وجود دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان اضافه کرد: قطعا اگر برنامه ای در این خصوص باشد و اعلام شود حتما شرکت می کنم.

انتهای پیام رج/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
داریوش
1395/10/8 - 19:49
با سلام و خسته نباشید خدمت معاون محترم استاندار، واقعا زحمت می کشید که اگر برنامه ای باشد شرکت می کنید . خسته نباشید. "قطعا اگر برنامه ای در این خصوص باشد و اعلام شود حتما شرکت می کنم."
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.