گروه: بهمئی خبر: 81577 / تاریخ انتشار : 1395/10/8 ساعت : 10:02

دیدار فوتبالیست خوزستانی استقلال تهران با مسئولان بهمئی+ تصاویر

فوتبالیست خوزستانی تیم استقلال تهران در دیدار با اهالی ورزش و مسئولان شهرستان بهمئی قول داد جهت انعکاس مشکلات ورزشی بهمئی در تهران هماهنگی های لازم را انجام دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛فوتبالیست خوزستانی تیم استقلال تهران با مسئولان  شهرستان بهمئی دیدار و گفت و گو کرد.

 

بهنام برزای، بازیکن استقلال تهران در دیدار با فرماندار بهمئی  و بسیج ورزشکاران اظهار داشت: در آینده نزدیک با هماهنگی فرماندار بهمئی تلاش خواهم کرد تا اهالی و مسئولان شهرستان بهمئی بتوانند جهت انعکاس مشکلات ورزشی و دریافت کمک با بزرگان فوتبال و مقامات وزارت خانه دیدار داشته باشند.

 

علی اکبر فرهنگی نسب، فرماندار بهمئی در این دیدار با خیر مقدم به فوتبالیست استقلال تهران، گفت: مهمترین دغدغه مسئولین شهرستان بهمئی پیگیری مشکلات جوانان و پر کردن اوقات فراغت این عزیزان می باشد که سعی دارم در این زمینه تمام تلاش خود را داشته باشم.

 

گلزن استقلال تهران بعد از دیدار با مسئولان بهمئی  از زیر ساخت های ورزشی بهمئی به خصوص زمین چمن و سالن های ورزشی بازدید کرد و با اهالی ورزش شهرستان دیدار داشت.

 

بهنام برزای  فرزند شهرستان بهبهان از توابع استان خوزستان می باشد که بعد از بروز شایستگی های خود در نیم فصل گذشته موفق شد در تیم استقلال تهران حضور یابد و در هفته پانزدهم لیگ برتر گل تساوی این تیم را مقابل تیم سپاهان اصفهان به ثمر رساند.  

 

فوتبالیست بهبهانی استقلال تهران فوتبالش را از نونهالان و جوانان نفت امیدیه شروع کرد و طی یک بازی دوستانه که با نفت آبادان داشتتند مورد توجه کاسمیروف مربی پرتقالی نفت آبادان قرار گرفت و بعد از درخشش در تیم نفت آبادان به تیم امید پیوست و بعد از آن مورد توجه امیر قلعه نوعی قرار گرفت و به تیم استقلال تهران پیوست.

 

برزای فصل گذشته از باشگاه ختافه اسپانیا جهت شرکت در تست پزشکی این باشگاه دعوت نامه داشت که با مخالفت پرویز مظلومی سرمربی وقت استقلال روبرو شد.

تصاویر ضمیمه خبر:

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.