گروه: کهکیلویه خبر: 81573 / تاریخ انتشار : 1395/10/9 ساعت : 21:19
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک:

مردم با تجدیدبیعت با رهبر انقلاب، انزجار خود از فتنه‌گران و سران‌فتنه را ثابت کردند

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک گفت: مردم با تجدید بیعت با رهبر انقلاب، انزجار خود را از فتنه گران و سران فتنه ثابت کردند و پس از آن حماسه شاهد بودیم که دستگاه های مختلف در فضایی آرام برنامه های خود را جلو بردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی(ع) دیشموک در گفتگو با خبرنگار با بیان  اینکه حماسه 9 دی، یک جنبش مردمی بزرگ بود، اظهار کرد: در آن روز مردم در سراسر ایران اسلامی یک پارچه در دفاع از اسلام و انقلاب به صحنه آمدند و با تجدید بیعت با آرمان های امام راحل(ه) و مقام عظمای ولایت نشان دادند که حضور پربرکتشان مانند سایر حضورهای دیگر، جلوبرنده اهداف و آرمان های انقلاب است.

 

ستوان دوم پاسدار اسماعیل معززی افزود: آن حماسه، مزیت های چشمگیری برای انقلاب اسلامی به دنبال داشت و نشان داد کشوری که مبتنی بر آراء و نظرات مردم حرکت می کند در برابر تمامی توطئه ها هم ایستادگی می کند و خود این مردم با اتحاد، به دنبال حل مشکلاتشان هستند.

 

وی تصریح کرد: مردم با تجدید بیعت با رهبر انقلاب، انزجار خود را از فتنه گران و سران فتنه ثابت کردند و پس از آن حماسه شاهد بودیم که دستگاه های مختلف در فضایی آرام برنامه های خود را جلو بردند.

 

معززی با بیان اینکه، حماسه9دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و  آبی سرد بر آتش فتنه ضد انقلاب داخلی بوده است، گفت: دشمن از فتنه 88 برای وضع تحریم های جدید بهره برداری کرد.

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک گفت: حماسه 9 دی تحکیم و تقویت ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی را موجب شد و ماهیت دینی، انقلاب اسلامی را در داخل و خارج کشور تحکیم بخشید.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.