گروه: چرام خبر: 81558 / تاریخ انتشار : 1395/10/7 ساعت : 16:41

پیام حجت الاسلام پناهی به مردم چرام درخصوص حماسه 9 دی

مسئول نمایندگی سیاست گذاری ائمه جمعه استان گفت:انشالله مردم چرام مانند سال های قبل سرافرازی ها و سربلندی هایی را که داشتند، به نمایش خواهند گذاشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت الاسلام صفدر پناهی مسئول نمایندگی سیاست گذاری ائمه جمعه استان کهگیلویه وبویراحمد در فت وگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه گفت:یوم الله9دی به اندازه ای قابل اهمیت است که باید به بهترین وجه و همچنین  باشکوه ترین مراسم برگزار شود.

 

وی اضافه کرد:به همین خاطر برای اینکه حضور پرشور و پرشعور مردم نشان داده شود و همچنین درس عبرتی برای دشمنان نظام اسلامی باشد،مه ی ما شرکت خواهیم کرد.

 

حجت الاسلام پناهی افزود:چون ما در آستانه ی دو انتخابات مهم هستیم و هرچه این حضور باشکوه تر باشد،برایمان پر ارج تر و برای دشمنان مایوس کننده.

 

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اضافه کرد:همچنین به خاطر اینکه دشمنان مشکلات سال88 و رویای درگیری از درون نظام را به گور ببرند،چرامی ها همانند مردم کشور  به صحنه خواهند آمد.

 

وی در ادامه افزود:حضور در مراسم 9دی تکلیف طرفداران نظام اسلامی ، شهدا و همچین گوش گرفتگان به رهبری بوده و با چنین حضورهایی توطئه های ذهنی دشمنان را در رابطه با انتخابات آینده خنثی می کنند.

 

در آخر با اشاره به مردم شریف چرام بیان کرد:مردم انقلابی و خونگرم چرام که همیشه در سطح استان حضوری پررنگ داشته اند،یکبار دیگر با اقشار مختلف مردم  همچون روحانیون، فرهنگیان، کسبه؛ بازاری وغیره به صحنه می آیند.انشالله مردم چرام مانند سال های قبل سرافرازی ها و سربلندی هایی را که داشتند، به نمایش خواهند گذاشت.

 

منبع:پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/گ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.