گروه: بویر احمد خبر: 81538 / تاریخ انتشار : 1395/10/7 ساعت : 12:33
فرمانده مقاومت ناحیه بویراحمد:

حماسه 9دی کودتای مخملی استکبار و غرب را در هم شکست

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه بویراحمد گفت: حضور حماسی ،خودجوش و با بصیرت مردم ایران اسلامی در حماسه 9دیماه کودتای مخملین استکبار جهانی را در هم شکست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرهنگ پاسدار داریوش مثنوی صبح امروز در مجمع سالانه بسیج شهرستان بویراحمد که با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه فتح استان استان و بسیجیان و برخی از روسای و مدیران این شهرستان در حسینیه ثارالله یاسوج برگزار شد به فرا رسیدن حماسه بزرگ 9دیماه  اشاره کرد و گفت: حماسه 9 دی‌ سال 88 عشق و وفاداری مردم به نظام و رهبری را به خوبی اثبات کرد.

 فتنه 88در صدد براندازی نظام و انقلاب بود

وی با بیان اینکه فتنه سال 88 حاصل بیش از دو دهه تلاش دشمن خارجی با همکاری عوامل داخلی با قصد براندازی محتوا و آرمانهای نظام بود،ابراز کرد: ملت بصیر ایران در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی فتنه‌های متعددی را پشت سر گذاشتند.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه بویراحمد جنس فتنه 88را به مراتب خطرناک تر از دیگر فتنه‌ها در طول تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت:ساختار فتنه 88 به لحاظ نحوه حضور و نقش استکبار و ایادی غرب در آن برهه به راه انداختن یک کودتای مخملین برای ضربه زدن به اصل انقلاب و ولایت‌فقیه بود.

سکوت خواص بی بصیرت در فتنه 88

مثنوی بابیان اینکه توطئه‌های خارجی هرقدر هم که بزرگ و حساب‌شده باشد بدون عوامل داخلی به انجام نمی‌رسد،خاطر نشان کرد: دشمن در فتنه 88فکر می‌کرد می‌تواند با راه انداختن یک کودتای مخملین اصل نظام را هدف قرار دهد و از سکوت خواص بی‌بصیرت بیشترین بهره را ببرد.

وی تصریح کرد: در سال 88، در اثر پیوند عوامل داخلی با ساختار به وجود آمده در فتنه وطن فروشان بزرگ‌ترین ضربه به‌نظام اسلامی وارد آمد و اگر فضل الهی، تدابیر رهبری، حضور حماسی مردم درصحنه و حضور آنان در حماسه 9دی نبود شاید امروز اثری از انقلاب باقی نمی‌ماند.

 رهبری پیامبر گونه مقام معظم رهبری برگ برنده انقلاب در حماسه 9دی

مثنوی رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری در راهنمایی مردم ایران اسلامی را یکی از برگ‌های برنده انقلاب در پیروزی ملت در حماسه 9دی 88 دانست و اظهار کرد: دشمن در فتنه88 تا جایی پیش رفت که به مقدسات و ارزش‌ها و آرمانه‌ای انقلاب نهضت عاشورا هتک حرمت کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد بابیان اینکه گناه عوامل داخلی فتنه 88 بسیار بزرگ‌تر از عوامل خارجی  آن بود،بیان کرد: دشمن در فتنه سال 88 ضربه‌های بدی به این نظام وارد کرد که همه این ضربه‌ها حاصل سکوت خواص بی‌بصیرت در آن برهه بود.

 دست نظام سلطه و استکبار در فتنه 88

وی در ادامه  بابیان اینکه دست نظام سلطه در فتنه 88بر همگان نمایان شد و مردم جبهه خودی از نا خودی را شناختند،تصریح کرد:مردم بصیر ایران اسلامی وقتی دیدند که دشمن درراه اندازی یک کودتای مخملین به مقدسات و ارزش‌های آنان بی‌حرمتی کرده با تمام توان وارد صحنه شدند و این اقدام مضحکانه استکبار و فتنه را محکوم کردند.

 مثنوی حضور مردم بصیر ایران در 9دی 88 را انقلابی دیگر در انقلاب اسلامی ایران دانست و ابراز کرد: غرب غیره قابل‌اعتماد است و همگان دیدند دشمن بعد از شکست در فتنه 88، کاملاً تغییر موضع داد و این فتنه را بر گردن بازی‌خورده‌های خود در درون کشور انداخت.

 حرکت خودجوش و یکپارچه مردم در حماسه 9دی

وی حرکت خودجوش مردم در حمایت از ارزشهای انقلاب در 9دی را باعث ایجاد تفرقه در بین فتنه گران و شکست کودتای مخملین آنان دانست و گفت:حماسه 9دی پیوند دوباره مردم  ایران اسلامی با ارزش‌ها و آرمانه‌ای انقلاب و مقام معظم رهبری بود.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد فتنه88 را یک پیچی تاریخی در دوران انقلاب اسلامی دانست و افزود: ملت و مردم با بصیر ایران اسلامی توانستند با یک بصیرت الهی از این پیچ تاریخی در 9دی عبور کنند.

 مثنوی بابیان اینکه حماسه 9دی 88 اوج ولایت‌پذیری و تبعیت محض مردم ایران اسلامی از ولایت‌فقیه و پایبندی آن‌ها به  انقلاب را نشان داد،تصریح کرد:حماسه  9دی 88 زمینه‌ساز وحدت یکپارچه تمامی گروه‌های سیاسی و حزبی در ایران اسلامی شد.

 وی پیروز قطعی حماسه 9دی را مردم و حرکت بسیج گونه آنان در حضور حماسی در این روز دانست و گفت: حضور حماسی مردم در9دی 88 انقلاب اسلامی را از یک گذرگاه خطرناک به‌سلامت عبور داد.

کمرنگ کردن حماسه 9دی از سوی برخی خواص

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد در ادامه با انتقاد از رفتار برخی سیاسیون برای کم‌رنگ کردن این حماسه حضور ملت در9دی گفت: عده‌ای دانسته یا ندانسته تلاش می‌کنند بر این حرکت بزرگ ملی سرپوش بگذارند که این عمل آنان خود جفای دیگری بر نظام و انقلاب و رهبری است .

مثنوی بابیان اینکه کسانی که سعی دارند حماسه 9 دی دیده نشود و یا آن را کمرنگ جلوه دهند دنباله‌روی همان فتنه بزرگ به‌حساب می‌آیند،اظهار کرد: امروز حرف اول در برابر توطئه دشمنان و استکبار را بصیرت می‌زند و اگر نخبگانی دانسته یا ندانسته دچار کج‌فهمی شوند و دوباره به پازل دشمن بیفتند دیگر جایگاهی مانند سران فتنه در بین مردم ایران نخواهند داشت.

منبع:بویرخبر

انتهای پیام/ر

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.