گروه: دنا خبر: 81519 / تاریخ انتشار : 1395/10/6 ساعت : 21:00
شهرداری سی سخت آمادگی خود را اعلام کرد:

بازدیدمردم سی سخت از تصفیه خانه های آب سایر استانها

شهردارسی سخت گفت:طی آخرین تصمیمات و توافقات انجام گرفته توسط شهرداری و شورای شهر سی سخت با مسوولان آب و فاضلاب استان قرار بر بازدید جمعی از اهالی و متعمدین شهر سی سخت از مشابه تصفیه خانه های ساخته شده در سایر استانهای کشور بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس علی محمد حسینی شهردار سی سخت با اشاره به سخنان صبح امروز فرماندار دنا در مراسم معارفه رییس جدید آب و فاضلاب شهرستان مبنی بر ارایه برخی اطلاعات اشتباه به مردم سی سخت گفت: طی آخرین تصمیمات و توافقات انجام گرفته توسط شهرداری و شورای شهر سی سخت با مسوولان آب و فاضلاب قرار بر بازدید جمعی از اهالی و متعمدین شهر سی سخت از تصفیه خانه های مشابه ساخته شده در سایر استانهای کشور بود.

 
وی با بیان اینکه نگرانی مردم از ایجاد بو و مشکلات احتمالی از تاسیس این تصفیه خانه نگرانی به حق و بجایی بوده افزود:بعد از توافقات انجام شده کلیه مدارک لازم برای مجوز ورود افرادی از شهر و شهرداری به تصفیه خانه ها ارایه شده است ولی تا کنون خبری از هماهنگی های دستگاه متولی برای این سفر نشده است .
 
شهردار سی سخت با اشاره به اینکه در این مورد شهرداری حتی حاضر به در اختیار قرار دادن مینی بوس برای این سفر بود گفت:ما تا کنون در انتظار شنیدن پاسخی از مسئولان آب و فاضلاب هستیم .
 
در همین رابطه محمد حسین پور عضو شورای شهر سی سخت با بیان اینکه مجموعه شهرداری و شورا به جد پیگیر محل مناسبی برای احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری سی سخت هستند ابراز کرد:انتخاب مکان مناسب متضمن پیشگیری از هر گونه ایجاد مشکل احتمالی برای مردم و ساکنین شهر است.
 
عضو شورای شهر سی سخت با اشاره به پیگیری های خود در مجموعه آب و فاضلاب استان برای اتخاذ تصمیمی درست و جامع ابراز کرد:در آخرین پیگیری ها که به حدود یک ماه پیش برمیگردد معاون آب و فاضلاب استان از پیگیری برای ساخت پکیج جدیدی با جدید ترین روشهای روز خبر داد.
 
وی خاطر نشان کرد:در نهایت اجرای تصفیه خانه فاضلاب سی سخت منوط به حضور و مشاهده تصفیه خانه های مشابه خواهد بود و این آمادگی از طرف اعضای شورا و شهرداری وجود دارد.
منبع: سفیر دنا
انتهای پیام /

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.