گروه: دنا خبر: 81518 / تاریخ انتشار : 1395/10/6 ساعت : 20:36
فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دنا :

حماسه 9 دی تقابل انقلاب با ضد انقلاب است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا با بیان اینکه حماسه 9 دی نتیجه فتنه انگیزی جریانات ضد انقلاب ،محارب و هتاکان به عاشورا بود افزود:هدف اصلی این دست افراد براندازی بنیان انقلاب و ساختار انقلاب اسلامی بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  محمد روایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا در جلسه هماهنگی گرامی داشت سالروز حماسه 9 دی گفت:جریان 9 دی جریان انقلاب با ضد انقلاب هست و هیج جریان درون نظام نقطه مقابل 9 دی نیست و کسی هم خود را مقابل 9 دی فرض نکند.

 
روایی با بیان اینکه حماسه 9 دی نتیجه فتنه انگیزی جریانات ضد انقلاب ،محارب و هتاکان به عاشورا بود افزود:هدف اصلی این دست افراد براندازی بنیان انقلاب و ساختار انقلاب اسلامی بود.
 
روایی با اشاره به اینکه برخی ها کشور را به جناح بندی ها و یا دولت و ملت تقیسم بندی میکنند تاکید کرد:هیچ مسئولی درون نظام مقابل 9 دی نیست و اگر اینگونه باشد مسوولیت آن شخص مشروعیتی ندارد و مسوولیتش غاصبانه است.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دنا با بیان اینکه مسئله 9 دی مسئله ای کاملا متفاوت است ابراز کرد:همه گروهها و جریانات باید با حضوری آگاهانه و روشنگرانه در این مراسم حضور پیدا کنند.
 
وی با اشاره به اینکه در ماجرای 9 دی نظام و ارزشهای اسلامی مورد هتاکی قرار گرفته است ابراز کرد:همه گروهها باید در جهت آگاهی عمومی و بصیرت خود و جامعه قدم برداریم.
 
انتهای پیام / 4120

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.