گروه: بهمئی خبر: 81499 / تاریخ انتشار : 1395/10/6 ساعت : 12:24
فرماندار جدید بهمئی در آئین غبار روبی گلزار شهدا:

انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب قرن بود/فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان منتقل شود

فرماندار بهمئی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جدید لازم و ضروری است و جوانان و نوجوانان باید با رشادت شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فرماندار جدید بهمئی اولین هفته کاری خود را با ادای احترام به مقام شاکخ شهدا آغاز کرد.

 

فرماندار بهمئی در این راستا به اتفاق جمعی از مسئولان شهرستان گلزار شهدای منطقه گچ بلند بهمئی غبارروبی و عطر افشانی نمود.

 

فرماندار بهمئی که اولین هفته کاری خود را با ادای احترام به مقام شهدا آغاز کرد.در آیین معنوی غبارروبی گلزار شهدا در منطقه گچ بلند بهمئی که با حضور مسئولان ، خانواده معظم شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان برگزار شد ، بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

 

علی اکبر فرهنگی نسب گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جدید لازم و ضروری است و جوانان و نوجوانان باید با رشادت شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.

 

وی تصریح کرد : انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین و مهم‌ترین انقلاب قرن بود و امروز با از خودگذشتگی شهدا به الگو و سرمشق تمام آزادی‌‌خواهان تبدیل شده است.

 

آقای فرهنگی نسب  بر ترویج فرهنگ شهادت و تکریم خانواده های شهدا ، جانبازان و ایثارگران در شهرستان بهمئی تاکید کرد.

 

شرکت کنندگان بر مزار شهدا ، با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی شهدا و امام راحل (ره) تجدید پیمان و بر حفظ ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کردند.

 

به گزارش خبرنگار آوای ماغر شهرستان ولایتمدار و شهید پرور بهمئی 124 شهید والامقام به نظام و انقلاب تقدیم کرده است.

 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/200

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.