گروه: دنا خبر: 81461 / تاریخ انتشار : 1395/10/5 ساعت : 19:04

مانور ساعت صفر در شهرستان دنا برگزار شد+تصاویر

همزمان با سالروز زلزله بم در استان کرمان ،مانور ساعت صفر برای ارزیابی سطح آمادگی دستگاههای دولتی و بخصوص اعضای ستاد بحران شهرستان دنا برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس همزمان با سالروز وقوع زلزله پنج دی ماه سال 1382 در بم مانور ساعت صفر برای بررسی و سطح آگاهی و واکنش عملیاتی دستگاههای عضو ستاد بحران شهرستان دنا در مجموعه تالار شهرداری سی سخت برگزار شد.

 

در این مانور که بدون از اطلاع قبلی دستگاههای عضو ستاد بحران به اجرا درآمد مدت زمان رسیدن هر یک از دستگاههای عضو ستاد بحران برای رسیدن به محل فرضی وقوع حادثه مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

وکیلی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا و مجری این مانور در خصوص عملکرد ستاد بحران شهرستان گفت:تمامی دستگاههای عضو ستاد بحران در مدت زمان تعیین شده که بر اساس نرم جهانی هشت دقیقه است خود را به محل وقوع حادثه فرضی رسانیدند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دنا گفت:رابطه مستقیمی بین فاصله دستگاه عضو ستاد بحران با محل وقوع حادثه وجود دارد که در مواقع اضطرار باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی عملکرد دستگاههای مختلف را مطلوب ارزیابی و خاطر نشان کرد:این مانور در جهت ارتقاع هوشیاری و آمادگی یگاهای عمل کننده در مواقع بحرانی برگزار شد.

 
 
انتهای پیام/4120
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.