گروه: دنا خبر: 81460 / تاریخ انتشار : 1395/10/5 ساعت : 19:01

لزوم تسریع در احداث کارخانه فاضلاب سی سخت

فرماندار دنا خواستار سرعت بخشی به طرح احداث تصفیه‌خانه فاضلاب سی سخت شد و تاکید کرد: در این زمینه باید آگاهی‌بخشی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عباس بهشتی روی فرماندار شهرستان دنا در مراسم معارفه رئیس جدید آب و فاضلاب شهرستان دنا با تقدیر از تلاش‌های ارژنگ جعفری رئیس سابق این اداره اظهار کرد: تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان در کنترل تنش آبی قابل تقدیر است و این خود نشان دهنده وجود برنامه‌ریزی منسجم در این مجموعه است.

 

فرماندار شهرستان دنا بیان کرد: امیدواریم همچنان برنامه ریزی مدون برای پیشبرد اهداف آبفا در شهرهای استان از جمله شهر سی‌سخت صورت گیرد.

 

بهشتی روی خواستار سرعت بخشی به طرح احداث تصفیه‌خانه فاضلاب سی سخت شد و تاکید کرد: در این زمینه باید آگاهی‌بخشی صورت گیرد چرا که  برخی اطلاع غیرکارشناسی و اشتباه در مورد اجرای این طرح به شهروندان سی سختی داده شده است.

 

 در ادامه نیز سیدعلی لدنی‌نژاد نیز با تقدیر از همراهی مسئولان شهرستان دنا با شرکت آبفای استان اظهار کرد: اجرای طرح تصفیه‌خانه فاضلاب و حفر یک حلقه چاه آب برای شرایط اضطراری است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های  مدیرسابق آبفای شهرستان دنا خواستار تعامل و همکاری مدیر جدید با مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولان شهرستان دنا برای پیشبرد اهداف شرکت و خدمات ‎رسانی مطلوب به شهروندان شد.

 

در پایان نیز وحید نوروزی مدیر جدیدی آبفای سی سخت عنوان کرد: شهر سی‌سخت از جمله شهرهایی است که به لحاظ تامین آب مشکل چندانی ندارد ولی با توجه به تغییر اقلیم باید به فکر احداث چاه اضطراری باشیم.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب سی سخت عنوان کرد: با توجه به اینکه ادارات آبفای  شهرهای مارگون و پاتاوه نیز از طریق آبفای سی‌سخت اداره می‌شوند باید ضمن فرهنگ‌سازی در  زمینه مصرف بهینه آب با قاطعیت با پدیده شوم انشعابات غیرمجاز برخورد شود.

 

وی خواستار همکاری مدیران شهرستان دنا آبفای سی سخت شد و گفت: برای تحقق هدف آبفا که تامین آب شرب سالم به شهروندان است این موضوع بسیار ضروری است.

 

منبع: سفیر دنا

انتهای پیام /4120

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.