گروه: دنا خبر: 81459 / تاریخ انتشار : 1395/10/5 ساعت : 18:59
فرمانده انتظامی دنا در جمع بانوان مطرح کرد

بی تفاوتی مردم در ایجاد امنیت به ضرر مردم و نیروی انتظامی است

فرمانده انتظامی دنا با اشاره به اینکه قصد داریم باب جدیدی از خدمت را در شهرستان باز کنیم تاکید کرد: اگر تک تک مردم احساس مسوولیت کنند و با نیروی انتظامی مشارکت داشته باشند جامعه ای پاک و سالم خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  سرهنگ میری سوق فرمانده انتظامی شهرستان دنا ساعتی پیش در دیدار چهره به چهره با بانوان شهر سی سخت گفت:دشمنان قسم خورده انقلاب از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در هر شرایط و زمانی قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را داشته و دارند که می طلبد همگی از بصیرت کافی در این زمینه برخوردار باشیم.

 
وی خدشه دار کردن امنیت روحی و روانی و اجتماعی را یکی از محورها در دست دشمن برای تخریب نظام عنوان کرد و گفت:در طول تاریخ اثبات شده که زنان دوشا دوش مردان نقش اساسی و ویژه ای ایفا کرده اند.
 
فرمانده انتظامی دنا تلاش برای بی هویت کردن جامعه و جوانان را از دیگر حربه های دشمنان قسم خوده نظام عنوان و خاطر نشان کرد: بانوان به نوبه خود می توانند نقش اساسی در امنیت سیاسی و اجتماعی داشته باشند.
 
میری سوق مواد مخدر ،شبکه های مجازی و اینترنت را از دیگر بستر ها برای ضربه زدن به صورت گسترده عنوان کرد و افزود: دشمن قصد دارد جوانان این مرز و بوم را بی هویت و بی اراده بار بیاورد.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دنا با بیان اینکه نیروی انتظامی شبانه روز به دنبال ایجاد امنیت پایدار است خاطر نشان کرد: پلیس جامعه محور ابتکاری بود که برای ایجاد امنیت پایدار در سطح جامعه در دستور کار پلیس قرار گرفت تا بتواند با مشارکت مردم امنیت را فراهم آورد.
 
وی تاکید کرد:لازمه داشتن شهری سالم در بستر جامعه ،همفکری ، تعامل و همکاری مردم و نیروی انتظامی است و در غیر این صورت هم نیروی انتظامی و هم خود مردم ضرر خواهند کرد.
 
وی به رشد مصرف مواد مخدر به عنوان یکی از آسیبهای جدی اشاره کرد و افزود: یکی از مشکلات اساسی برای به حداقل رساندن جرایم عدم همکاری مردم در شهرستان دنا با نیروی انتظامی است ،وی عنوان کرد: بی تفاوتی نسبت به جامعه خیانت به خود فرزندانمان است.
 
فرمانده انتظامی دنا با تاکید بر اینکه زنان قهرمانی در طول تاریخ وجود داشته که در راستای امنیت جان خود را فدا کرده اند ابراز کرد: یکی از برکات بزرگ انقلاب این بود که زنان جایگاه واقعی خود را پیدا کردند تا این که امروز زنانی در جایگاههای مختلف در حال خدمت به کشور و ایفای نقش باشند.
 
میری سوق تصریح کرد:اگر بی تفاوت باشید دیری نمی پایید که نتیجه بی تفاوتیها را همگی خواهیم دید، وی کمک به نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت پایدار را اصل مهم ایجاد امنیت دانست و عنوان کرد: برخی سودجویان از طرق مختلف شهر و شهرستان را تهدید می کنند که اگر ما هم بی تفاوت باشیم ضرر خواهیم کرد.
 
فرمانده انتظامی دنا با اشاره به اینکه قصد داریم باب جدیدی از خدمت را در شهرستان باز کنیم تاکید کرد: اگر تک تک مردم احساس مسوولیت کنند و با نیروی انتظامی مشارکت داشته باشند جامعه ای پاک و سالم خواهیم داشت.
 
منبع:  سفیر دنا
انتهای پیام /4120

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.