گروه: چرام خبر: 81444 / تاریخ انتشار : 1395/10/5 ساعت : 10:12

آمادگی مسئولان چرامی برای حضور در راهپیمایی حماسه 9دی+تصاویر

مدیران چرامی نیز با بیان جملاتی آمادگی خود را برای حضور در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اعلام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردان و زنان ایرانی به حساب می آید .

 

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند ؛ با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

 

در روز نهم دی ماه 1388، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید.

 

بر همین منوال مدیران چرامی نیز با بیان جملاتی حضور خود را در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت اعلام کردند.

 

امام جمعه چرام/همراه همه ی چرامی ها شرکت خواهیم کرد

یبلاتنم

حجت الاسلام افشار گفت:مگر کسی بخواهد از حق خویش دفاع کند،باید به خیابان ها بریزد؟فصل الخطاب برای ما قانون است و قانون هر چیزی را مشخص می کند.

 

وی افزود:اگر قرار است که نتیجه ی آرای مردم را به خیابان ریختن مردم مشخص کند،دیگر تمام انتخابات ما با راهپیمایی و هتک حرمت همراه است.

 

افشار گفت:بازهم بی اخلاقی در انتخابات دلیلی بر ریختن به خیابان ها نمی شود؛به هر حال شعار ها (مرگ بر فتنه گر) و( مرگ بر امریکا )است و  حضور مردم در این مراسمات نظام را بیمه کرد.

 

معاون فرماندار چرام/همه پای آرمان های نظام ایستادند و ماهم شرکت می کنم

بلقثلفقث

داریوش پاداش معاون فرماندار چرام در ادامه این نشست با اشاره به روز ۹دی و حوادث قبل از آن گفت:به دنبال شائبه هایی که در انتخابات بوجود آمد ناخواسته یک جریان سیاسی به هرحال به دنبال دفاع از حق خود بودند اما عده ای در این میان دنبال سواستفاده بودند.

 

وی بیان کرد:۹دی مربوط به یک گروه و جریان خاص نیست و همه پای آرمان های نظام ایستادند و ما هم آمادگی داریم که در این روز شرکت کنیم.

 

بخشدار چرام/شرکت می کنم

قاغقف

افسردیر گفت:نظام جمهوری اسلامی را قبول داریم و پشت رهبری خواهیم ایستاد.

 

وی افزود:در هر چیزی که مرتبط با نظام جمهوری اسلامی باشد،شرکت خواهم کرد.

 

رئیس آموزش و پرورش چرام/شعارها مدیریت شود تا دو قطبی در جامعه درست نشود

لبا

صدرالله عزیزی رئیس آموزش و پرورش چرام با اشاره به مناظره های سال ۸۸اظهار داشت:بداخلاقی هایی که در مناظرات بوجود آمد، در ایجاد شرایط آن روز بی تاثیر نبود و پیام ۹دی دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران و حفظ وحدت است.

وی بیان کرد: باید بعداز ۹دی به دوقطبی شدن جامعه دامن زده نشود و شعارها مدیریت شود که عده ای تحت تاثیر هیجانات قرار نگیرند چرا که در سال های گذشته بداخلاقی هایی در چرام انجام شد.

 

شهردار چرام/۹دی بنا به دلایلی بد جا افتاده؛این روز دفاع از اسلام و ایران است

ادغقید

رحمت الله تیموری فر شهردار چرام با اشاره به این روز گفت:۹دی حمایت از نظام است اما این روز بنا به دلایلی بدجا افتاده چرا که در سال های گذشته اگر کسی می خواست شرکت کند ،می گفتند چرا می خواهی شرکت کنید.

 

وی گریزی به انتخابات ۸۸زد و با اشاره به سخنان احمدی نژاد گفت:احمدی نژاد همه را خس و خاشاک حساب کرد و انتظار داشتیم با ایشان برخورد شود اما چون رئیس جمهور بود، هیچ کاری انجام نشد.

 

شهردار چرام با اشاره به شعار ها گفت:شعارهای چرام در روز ۹دی باید همسو با کشور باشد و دوست داریم که اعتدال و اعتماد به مسئولان در ۹دی که دفاع از اسلام و ایران است انجام شود.

 

مدیر بهزیستی چرام/حتما می آیم

6ع76

راکبی زاده گفت:برای محکوم کردن استکبار جهانی و به پشتیبانی از ولایت فقیه شرکت خواهم کرد.

 

منبع: پایگاه خبری تحلیلی چرام

انتهای پیام/م.غ

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.