گروه: لنده خبر: 81441 / تاریخ انتشار : 1395/10/5 ساعت : 09:40
فرماندار شهرستان لنده خبرداد:

بهسازی و بازسازی تمام راه های روستای لنده از محل اعتبارات ملی

فرماندار شهرستان لنده گفت: یکی از مهمترین مطالبات مردم روستاهای شهرستان لنده در حوزه راه است که با رایزنی های صورت گرفته با مسئولان در سطح استان قراراست تمام راه های روستایی شهرستان لنده از محل اعتبارت ملی زیرسازی و بهسازی شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده  بازدید از مناطق و روستاهای این شهرستان را افتخاری بزرگ دانست و گفت: این بالاترین افتخار برای ما است که شخصاً به محضر مردم در روستاها برسیم و از نزدیک و بدون هیچ واسطه ای مشکلات و معضلات روستاها را از زبان مردم بشنویم و بررسی کنیم.

وی افزود: یکی از مهمترین مطالبات مردم در حوزه راه است که با رایزنی های صورت گرفته با مسئولان در سطح استان قراراست تمام راه های روستایی شهرستان لنده از محل اعتبارت ملی زیرسازی، بهسازی و آسفالت شوند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به قرارگرفتن جاده روستاهای مله آبگاوان و قاشکمری در مسیر محور ارتباطی لنده به قلعه رئیسی قراردارند و این پروژه با پیشرفتی 70درصدی در حال کار است، از محل همین پروژه نیز جاده این دو روستا نیز زیرسازی و آسفالت خواهند شد.

وی تاکیدکرد: ساماندهی گلزارشهدا از برنامه های مهم کاری در آینده نزدیک است و ادارات برق و آب وفاضلاب روستای تا جایی که امکان برق رسانی و آب رسانی به گلزارمطهر شهدا در روستاها هست می بایست خدمات رسانی کنند.

کریمی نژاد اظهارکرد: جهاد کشاورزی شهرستان لنده نیز می بایست زمینه اجرای طرح های کشاورزی و دامداری را با در اختیار قراردادن تسهیلات برای اشتغالزایی و توسعه فراگیر در روستاها فراهم نماید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در روستاها علاوه بر اشتغالزایی به دنبال توانمند سازی روستائیان باشد چرا که توانمندی روستائیان گامی مهم در جهت توسعه پایدار است.

فرماندار شهرستان لنده گفت: به منظور تصمیم گیری اساسی در خصوص جاده روستای سرتنگ آزادی هفته آینده کارشناس های از بخشداری، جهادکشاورزی، راه وشهرسازی، منابع طبیعی و آب وفاضلاب جهت تعریض و بازگشایی این جاده اعزام خواهند شد تا علاوه بر تعریض و بازگشایی جاده خساراتی به منابع طبیعی، کانال های آبیاری کشاورزی صورت نگیرد.

وی از همراهی و همکاری بیش از پیش اصحاب رسانه که مهمترین رسالت یعنی مطالبه گری از مسئولان و بیان خدمات نظام را برعهده دارند قدردانی کرد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م.غ

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.