گروه: بهمئی خبر: 81429 / تاریخ انتشار : 1395/10/4 ساعت : 21:48
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛

اهالی رسانه در راستای اقتدار نظام گام بردارند/نکند نقدتان بوی سیاست و جریان سازی حزبی بدهد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران بهمئی رسانه ها را از نقد های تفرقه انگیز نهی کرد و گفت: در راستای اقتدار نظام گام بردارید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران بهمئی، مردم شهرستان بهمئی را مردمی صادق، وفادار به نظام،شفاف و ولایتمدار خواند.

 

فتاح محمدی با قرائت آیاتی در مورد صعه صدر، بر لزوم تطابق اصول مدیریتی حاکم بر کشور با اصول قرآنی  و دینی تاکید کرد.

 

وی  گفت:در آیاتی که مردم به آیات شرح صدر یا صعه صدر می گویند تمام اصول مدیرتی سالم به خصوص اصول تحمل، تسهیل، تفهیم، حمایت،مشارکت،کار آمدی و کارایی نهفته است.

 

محمدی خاطرنشان کرد:با وجود این همه منابع غنی قرآنی و دینی متاسفانه دانشگاه های ما از این منابع غافل شدند و از آنها به خوبی استفاده نمی کنند.

 

وی گفت:منشور قرآنی زندگی تمام نیازهای بشر را مطرح کرده و به آنها پاسخ می دهد اما با توجه به دغدغه های پیامبر(ص) که مبادا قرآن در بین امتم مهجور بماند،می بینیم بخش عظیمی از قرآن در جامعه مهجور مانده است.

 

محمدی افزود: مشکلات اساسی جامعه ما از مهجور ماندن قرآن است و اگر از این راهبردهای نورانی و انسان ساز استفاده شود، خدمات صادقانه و با کیفیت به مردم هم ارائه می شود.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود، با تاکید بر لزوم حفظ وحدت در تمامی ارکان جامعه، گفت: کشور ما برای حفظ تمامیت ارضی خود نیاز به وحدت دارد و لازم است همه برای حفظ وحدت پای کار بیایند.

 

محمدی اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد را آیینه تمام نمای مطالبه گری مشکلات و حقوق مردم دانست و افزود:رسانه های ما باید اصل امانتداری را در جامعه حفظ کنند، نمی گویند نقد نکنند اما نقد آنها باید در راستای کمک به نظام باشد.

 

وی گفت: رسانه های ما نباید مسائلی را که گسست سیاسی، اجتماعی جامعه را به همراه دارد،مطرح کنند، نقد باشد اما سازنده، عالمانه و دلسوزانه.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:کاری نکنیم که با مطرح کردن مباحثی اعتماد عمومی را از مردم بگیریم، این حرکات قابل بخشش نیست.

 

وی گفت:نباید انتقادهای ما بوی تهدید، جریان سازی و حزب گرایی دهد که مایه تفرقه در جامعه می شود و اگر چنین شود اقتدار نظام را از دست می دهیم و باید بدانیم هر عملی که انجام می دهیم باید منجر به وحدت و افزایش اقتدار ملی شود.

 

محمدی خاطرنشان کرد: در صورتی که با هدف کمک به وحدت ملی مسئله ای مطرح شود، اثر گذار بوده، به دل می نشیند و خوب است.

 

معاون سیاسی- امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنان خود به بیان خاطراتی از سید آزادگان، مرحوم ابوترابی پرداخت و گفت:در شرایطی که سخت ترین حکومت یعنی رژیم بعث بر عراق حاکم بود، اسیران ما با تاسی از عاشورا اسارت را به اسارت بردند و آن را به دانشگاه تبدیل کردند.

 

محمدی ادامه داد: مرحوم ابوترابی در جمع اسرا فرموده بود که همه علما، فضلا، انبیاء والیاء برای یک چیز آمدند و آن خدمت بود و در پاسخ به یکی از اسرا که این خدمت تا کجا باشد، فرمود: تا جایی که خاک شوی و مردم برای تحقق خواسته های قانونی شان پا روی شما بگذارند.

 

وی با تاسی از فرایشات مرحوم ابوترابی، افزود: لازمه خدمت پاک بودن است، پاک باش و خدمت کن.

 

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان از زحمات فرماندار سابق بهمئی تقدیر کرد و با تبریک به فرماندار جدید بهمئی از وی خواست که به مردم خدمت کند و در خدمتگزاری به مردم اصل ولایتمداری را سرلوحه کار خود قرار دهد.

 

منبع:سایت خبری آوای ماغر

 

انتهای پیام/م.غ

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.