گروه: دنا خبر: 81383 / تاریخ انتشار : 1395/10/4 ساعت : 08:20

صدور بیش از پنج هزار کارت ملی هوشمند در شهرستان دنا/درخواست رئیس ثبت احوال دنا برای مشارکت مردم در طرح کارت هوشمند ملی

رئیس ثبت احوال شهرستان با بیان اینکه تا کنون بیش از پنچ هزار کارت هوشمند ملی در شهرستان دنا صادر شده است از مردم شهرستان دنا خواست هر چه سریعتر به این طرح ملی بپیوندند.

به گزارش صبح زاگرس شاهین کاظمی رئیس ثبت احوال شهرستان دنا ضمن ارائه تاریخچه ای از خدمات ارائه شده توسط سازمان ثبت احوال کشور از سال 1297 تا کنون ،یاد آور شد:پروژه های بزرگی همچون صورت برداری اسناد سجلی ایرانیان ،تخصیص شماره ملی برای تمام آحاد ایران ، آرشیو الکترونیکی اسناد سجلی ایرانیان و صدور شناسنامه های رایانه ای برخط بخشی از خدمات ارائه شده در سه دهه گذشته توسط این سازمان بوده است .

 

کاظمی پروژه بزرگ صدور کارت هوشمند ملی را گام نهایی و اصلی ورود دولت به خدمات الکترونیکی عنوان و ابراز کرد:ثبت احوال به جد پیگیر ایجاد این بستر برای دولت است و از مردم انتظار میرود همکاری لازم برای به نتیجه رسیدن این مهم را در برنامه خود قرار دهند.

 

رئیس ثبت احوال دنا با بیان اینکه طی دو سال گذشته اقدامات مهمی همچون افتتاح دو باب دفتر پیشخوان ارائه خدمات هویتی در شهرهای سی سخت و پاتاوه صورت گرفته افزود:صدور بیش از پنج هزار قطعه کارت هوشمندملی ، 7000 جلد شناسنامه مکانیزه بالای 15 سال و خدمات متنوعی همچون تغییر نام و نام خانوادگی به همت ثبت احوال این شهرستان ارائه خدمت شده است .

 

رئیس ثبت احوال دنا در ادامه یاد آورشد: نتیجه تلاش همکاران بنده در ثبت احوال شهرستان دنا موفقیت این اداره در دو جشنواره بزرگ شهید رجایی و صیانت از حقوق شهروندی دربین ادارات شهرستان دنا و کسب رتبه برترسال جاری در این جشنواره ها بوده است .

منبع:سفیر دنا

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.