گروه: دنا خبر: 81382 / تاریخ انتشار : 1395/10/4 ساعت : 08:12

علل توسعه نیافتگی شهر سی سخت از نظر مشاورفرماندار دنا

مشاور سیاسی فرماندار دنا در جلسه فرماندار دنا با مردم سی سخت به برخی علل و عوامل توسعه نیافتگی سی سخت اشاره کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  عمران شکیبایی مشاور سیاسی فرماندار دنا در نشست فرماندار دنا با مردم سی سخت به برخی علل و عوامل توقف رشد و توسعه شهر سی سخت اشاره کرد.

شکیبایی عدم ورود نخبگان به مسایل و موضوعات مختلف مرتبط با شهر را یکی از علل و عوامل عدم توسعه سی سخت عنوان کرد و گفت: متاسفانه نخبگان سی سخت حتی در الگوهای رفتاری هم ورود پیدا نکرده اند.

 
شکیبایی روحیه عوام گرایانه در سی سخت را یکی دیگر از علل و عوامل فرار برخی سرمایه گذاران عنوان کرد و افزود :لازمه توسعه سی سخت عبور از حالات و رفتارهای روستایی به کنش و واکنش های شهری است.
 
مشاور فرماندار دنا مرزبندی های سنتی حاکم بر سی سخت را یکی دیگر از علل عدم توسعه یافتگی سی سخت عنوان کرد و ابراز کرد:باید مرزبندی ها در فضای باز فکری و رفتاری اتفاق بیافتد.
 
وی به فرهنگ همگون مردم سی سخت به عنوان ظرفیتی کم نظیر در استان اشاره کرد و ابراز کرد:شهر سی سخت و مردمش دارای فرصتها و استعدادهای فوق العاده ای اند که باید از این ظرفیت استفاده کرد.
 
شکیبایی توجه به نمادهای گردشگری و سایر ظرفیتهای موجود را نقطه مقابل روحیه عوام گرایانه عنوان و ابراز کرد:روحیه عوام گرایانه مانع رشد و توسعه شهر توریستی می شود.
منیع: سفیر دنا
انتهای پیام /م.غ

 

تبلیغات تلگران زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.