گروه: لنده خبر: 81311 / تاریخ انتشار : 1395/10/2 ساعت : 10:04
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خبرداد:

یادواره شهدای فرهنگی لنده برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: به مناسبت فرارسیدن روز 9دی، روز بصیرت مراسم یادواره شهدای فرهنگی شهرستان لنده با حضور خانواده های معظم شهدا و فرهنگیان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرگرد پاسدار علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده ضمن اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در جامعه اظهارکرد: شهدا بهترین راهنما برای گم نکردن راه بصیرت علوی هستند که ما نیز باید ادامه دهنده راه آنان با ولایت مداری خویش باشیم.

وی افزود: شهرستان لنده از جمله شهرستان هایی است که علی رغم جمعیت خود در طول دوران جنگ‌تحمیلی نقش مهمی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل ایفا و بیش از 91شهید گلگون کفن را در این راه تقدیم انقلاب و اسلام کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: روز 9 دی که به‌عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام‌گذاری شده است، یکی از روزهای مهم و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی بوده که مردم نشان دادند در مقابل فتنه‌گران و توهین به ارزش‌های انقلاب ساکت نمی‌مانند.

محمدی در ادامه به لزوم بصیرت و هوشیاری دینی و مذهبی در جامعه اشاره و گفت: در سال 88 اتفاقاتی در سطح کشور رخ داد که دشمن می‌خواست از آن بهره‌برداری کرده و سیاست‌های شوم خود را اجرایی کند.

وی تاکیدکرد: به مناسبت فرارسیدن روز 9دی (روز بصیرت)مراسم یادواره شهدای فرهنگی شهرستان لنده با حضور خانواده های معظم شهدا و فرهنگیان در این شهرستان برگزار می شود.

محمدی اظهارکرد: این مراسم روز سه شنبه 7دی ماه 1395 ساعت 10صبح در حسینه ثارالله سپاه ناحیه لنده برگزار خواهد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م.غ

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.