گروه: لنده خبر: 81309 / تاریخ انتشار : 1395/10/2 ساعت : 09:47
دبیر شورای سلامت شهرستان لنده:

بی تفاوتی شهرداری و شورای شهر به سلامت شهروندان لنده ای

دبیر شورای سلامت شهرستان لنده از شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده در عدم اجرای مصوبه خریدخودروی حمل لاشه و مشکلات بهداشتی کشتارگاه لنده گلایه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، امرالله خالی دبیر شورای سلامت شهرستان لنده در جمع اصحاب رسانه با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی در کشتارگاه ها اظهارکرد: یکی از مهمترین مباحث در هنگام کشتار دام بحث تائیدیه سلامت دام توسط دامپزشکی و بهداشتی بودن محیط کشتار و انتقال لاشه از کشتارگاه به سطح شهر است.

وی افزود: چندین سال است که شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده نسبت به اجرای برخی از بندهای اجرایی شورای سلامت شهرستان بی تفاوت بوده و متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی از سوی شهرداری صورت نگرفت.

دبیر شورای سلامت شهرستان لنده تصریح کرد: خرید خودروی مخصوص حمل لاشه و حصارکشی محل کشتارگاه شهرداری لنده از مهمترین مصوباتی است که متاسفانه در این سالها از سوی شهرداری و شورای اسلامی اجرا نشده است و مشکلات مربوط به ایبه آن همچنان باقی است.

وی تاکیدکرد: امیدواریم شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده حسب وعده های داده شده برای خرید خودروی مخصوص حمل لاشه با توجه به انتقال غیربهداشتی لاشه های دام به قصابی ها هرچه سریعتر اقدام کند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م/200

 

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.