گروه: لنده خبر: 81307 / تاریخ انتشار : 1395/10/2 ساعت : 09:49
واکنش رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده به یک خبر:

اجرای طرح دهگردشی در روستای ده غندی

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در واکنش به سخنان عضوشورای اسلامی روستای ده غندی واکنش نشان داد و گفت: طرح دهگردشی درتمام روستاهای شهرستان لنده به خصوص در روستای ده غندی به طور مداوم در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امرالله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در نشست با جمعی از مردم این شهرستان در واکنش به خبرمنتشره پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده با عنوان:" وقتی مشکلات صدای شوراهای اسلامی روستایی لنده را در می آورد+تصاویر" و در پی اظهارات عضو شورای اسلامی روستای ده غندی اظهارکرد:یکی از بهترین برنامه های چند سال گذشته در حوزه روستایی، اجرای طرح دهگردشی و سرکشی پزشک، ماما، پرستار و بهورزان به روستاهای پرجمعیت این شهرستان است.

وی افزود: در شهرستان لنده، 7نفر پزشک عمومی مشغول به کارهستند که 6نفر در شهرلنده و یک نفر در مرکز بهداشتی درمانی چهارراه آل طیب و به صورت روزانه یک پزشک به طور مداوم و چرخشی در روستاهای بخش مرکزی و موگرمون حضور پیدا می کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: متاسفانه برخی ها بدون اطلاع قبلی و بدون داشتن آگاهی از شیوه کاری حوزه بهداشت و درمان اقدام به اظهار ونظرهای بی پایه و اساس می کنند که متاسفانه از وضعیت روستاهای خود نیز آگاهی چندانی ندارند.

خانی تاکیدکرد: اکیپ بهداشتی و درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در دو ماه گذشته بیش از 7مرتبه پزشک عمومی، ماما، بهورز روستای وحدت با حضور در روستای ده غندی اقدام به معاینه عمومی و توزیع رایگان دارو در بین مردم کرده است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه زمان بندی دهگردشی برای تمام روستاهای شهرستان لنده تهیه و به صورت روزانه اجرای می گردد مگر روزهای که تعطیلات رسمی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده گفت: شهرستان لنده در اجرای طرح غربالگری دیابت در سطح شهر 45درصد و در روستاها68درصد موفقیت داشته است.

وی ضمن قدردانی از نقدهای سازنده اصحاب رسانه از آنان خواست تا با پوشش خدمات گسترده شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در معرفی به مردم نهایت تلاش و همکاری را داشته باشند.

لینک خبر :" وقتی مشکلات صدای شوراهای اسلامی روستایی لنده را در می آورد+تصاویر"را می توانیددر{ اینجا } بخوانید.    

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده

انتهای پیام/م

سیداسماعیل میری
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.