گروه: بهمئی خبر: 81291 / تاریخ انتشار : 1395/10/1 ساعت : 19:59

تولید مستند "دل بینا" توسط فیلمساز بهمئی درشهرستان باغملک +تصاویر

مستند دل بینا اثر مشترک شهرستانهای بهمئی و باغملک به کارگردانی جوان هنرمند بهمئی کلید خورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فیلم مستند دل بینا به نویسندگی وکارگردانی حسن کریم نژاد، با مشارکت اداره فرهنگ ارشاداسلامی بهمئی و اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان باغملک کلیدخورد.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی در این زمینه گفت:ازآنجایی که سوژه های محلی و بومی تاثیر گذار اولویت فیلم سازان بوده و جذابیت های خاص خود را دارد، این مستند کوتاه به همت جوان فیلم ساز بهمئی درحال ساخت است.

 

امین درخشان با تقدیرویژه ازآقای احمدرضا زنگنه، ریئس اداره فرهنگ وارشاداسلامی باغملک، گفت:باتوجه به تولیداین مستندکوتاه درحوزه شهرستان باغملک، رئیس محترم ارشاد آن شهرستان همکاری شایسته ای با حسن کریم نژاد، فیلم ساز جوان بهمئی داشت که وظیفه خود میدانم تقدیر ویژه نمایم.

 

درخشان خاطرنشان کرد: حسن کریم نژاد، فیلمساز جوان بهمئی است سابقه تولید مستند اشکفت، چهتون، کوچ عشایر بهمئی ، هیچ بزرگ و چندین مستند دیگر را در کارنامه هنری خود دارد.

 

وی افزود: سوژه این مستند را جناب آقای احمدرضا زنگنه، رئیس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی باغملک معرفی و باعث آشنایی اینجانب با کاراکتر و شخصیت فیلم، جناب آقای غلامحسین گودرزی پیرمرد روشندل 61 ساله اهل روستای ابراهیمی شهرستان باغملک شدند.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان بهمئی ادامه داد: گودرزی در سن 3 سالگی به علت بیماری خاص بینایی چشمان خود را از دست داده و هیچگونه تصویری از جهان هستی را در ذهن خود ندارد .وی هر روز 6 کیلومتر از روستای خود را با پای پیاده تا شهر جهت خرید مایحتاج زندگی روزمره می پیماید و در تشخیص اشیاء ، مکانها و زمانها خیلی دقیق عمل می کند .

 

درخشان درپایان بار دیگر از رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان باغملک تقدیر کرد و گفت: همچنین از خانواده محترم گودرزی و اهالی باصفای روستای شنگ ابراهیمی و مردم فهیم شهرستان باغملک  که نهایت همکاری را با فیمساز بهمئی داشتند، تقدیر و تشکر می کنیم .

 

تصاویر ضمیمه خبر:

منبع:سایت خبری آوای ماغر

انتهای پیام/

سیدعلمدارتقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
لیکک
1395/10/5 - 11:24
تبریک به آقای کریم نژاد عزیز موفق باشند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.